Alternatif Site Adreslerimiz:

Çiçek Desenli Koltuk Takımı Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Çiçek Desenli Koltuk Takımı Modelleri

Genellikle vintage ve country tarzda, ayrıca modern tarzda dekorasyonda da karşımıza çıkan çiçek desenli koltuk takımı modelleri, salon ve oturma odalarınızda bahar havası estiriyor. Soft renkli duvar kağıtları, modern tarzda mobilyalar ve açık renkli halı ve perdeler ile tamamlayabileceğiniz bu koltuklar, mekana daha ferah ve daha modern bir görünüm kazandırıyor. Son dönemde moda dünyasından sonra dekorasyon dünyasında da vintage rüzgarları esiyor.

70 ve 80'li yılların modasından ilham alan ve farklı işlemeleri ile mobilya ve dekorasyon mağazalarındaki yerini alan çiçek desenli koltuk takımı modelleri arasında hem üçlü ve ikili takımlar hem de köşeli koltuk takımları yerini alıyor. Salon ya da oturma odanızın dekorasyonunda değişiklik yaratmak isterseniz, baharın en taze çiçekleri ile tasarlanan birbirinden güzel çiçekli koltukları tercih edebilirsiniz. Ekonomik bir ürün arıyorsanız, hem modern hem de kaliteli ürün seçenekleri sunan IKEA mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

çiçek desenli avangart koltuk

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca Tepe Home mağazalarında da birbirinden güzel koltuk modelleri bulmak mümkün. Her tarza ve zevke hitap eden modeller arasında, country tarzda bir mekan yaratmak için tercihinizi çiçek desenli koltuk takımı modellerinden yana kullanabilirsiniz. Açık mavi, yeşil, açık pembe gibi soft renklerle tasarlanan modellerin yanı sıra; fuşya, turuncu, kırmızı, saks mavisi, mor gibi capcanlı renkte çiçekler ile tasarlanan koltuklar da salon ve oturma odalarınızda canlı, renkli ve modern rüzgarlar estiriyor.

çiçek desenli koltuk takımı

çiçek desenli koltuk

çiçek desenli koltuklar

çiçek desenli pembe koltuk takımı modelleri

çiçekli koltuk takımı modelleri

çiçek desenli koltuk takımları

çiçek desenli turkuaz koltuk takımı

çiçekli koltuk takımları


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Çiçek Desenli Koltuk Takımı Modelleri