Alternatif Site Adreslerimiz:

Bellona Çocuk Odaları ve Fiyatları 2012

Sponsorlu Bağlantılar

 

Birbirinden güzel Bellona çocuk odaları , seçiminiz olabilir.Çocukların ve sizlerin sevkine göre dizayn edilmiş Bellona çocuk odaları rakiplerine fark atıyor.Yaratıcı çözümlerin de bu tasarımlara yansıması ile birlikte çok güzel sonuçlar ortaya çıkmış diyebiliriz.

10 çocuk odası modeli , Bellona mobilyanın tasarımları arasında... 4 yeni model de , bu 11 çocuk odası modeli arasında yerini almış vaziyettedir. Hem genç odası olarak hem de çocuk odası olarak kullanılabilecek bu ürünler cıvıl cıvıl renklere sahip.Yeşil , beyaz , pembe , kırmızı  ve bu tonlara yakın renkler bu ürün grubunun dizaynında hakim.

Asıl merakınız fiyat listesi olabilir.Bellona çocuk odaları modelleri ve fiyatları değişkenlik göstermektedir.Bu değişken durum , bütçenize uygun seçimler yapabilmenize olanak kılmakta.Ayrıca takım halimde değilde , tek tek ürün alımı da yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Genel bilgileri verdik , şimdi Bellona çocuk odası modelleri ve fiyatlarını inceleyebiliriz.

İlk olarak Bellona Fresh çocuk odası takımını inceyelim.Bu model, genç odası olarak da kullanılabilir.Yeni bir ürün olan Fresh genç odası takımı , bünyesinde barındırdığı yeşil,ceviz ve beyaz renkler ile son derece modern bir hava yaratmakta.Takım olarak almayı düşünürseniz , bu ürünün fiyatı 1300 TL ve 1500 TL arasında değişmekte.

bellona çocuk odaları

 bellona çocuk odaları

Bellona Start çocuk odası takımı , son model bir araba figürünü yansıtmakta.Start çocuk odası takımının fonksiyonları oldukça ilginç özelliklere sahip.Ürüne ait olan kumanda paneli ile arabanın farlarını yakıp , söndürebilirsiniz.Ayrıca arabadan çıkan motor sesi , hayal gücünüzü zorlayabilir.Bu model ürüne sahip olarak çocuklarınızın , odasında keyifli vakitler geçirmesini sağlayabilirsiniz.Ürünün fiyat aralığı 1200 TL ve 2000 TL arasında değişmekte.

Bellona Çocuk Odaları ve Fiyatları 2012

Bellona Çocuk Odaları ve Fiyatları 2012

Bellona Start F1 arabalı karyola modeli , üste ki ürünü andırmakta.Bu da bir araba modelinden esinlenilmiş tasarıma sahip.Beyaz ve kırmızı renk seçeneğide mevcut olan arabalı karyola modeli , daha şık bir görünümde.Gençlerin ve çocukların ilgisi odağında olabilecek ürünün ses ve ışık efektleri mevcut.Bellona arabalı karyola modelinin fiyatı 1278 TL.

bellona çocuk odaları

bellona çocuk odaları

Şimdi inceleyeceğimiz model daha sakin ve sade dizayna sahip.Krem tonları ve ahşabın uyumuna bu çocuk odasında rastlayabilirsiniz.Genç odası olarak da kullanıma uygun bir ürün.Bellona Loft genç odaskı takımı 1200 TL ile 1900 TL arasında ki fiyatlarla karşınıza çıkmakta.

bellona çocuk odası takımları fiyatları

Yeni modellerden biri olan , Bonita çocuk odası tam prenseslere göre.Bu model de renk hakimiyeti pempe ve beyaz ile sağlanmış.Bonita çocuk odasında kullanılan yıldız ve kalp unsurları zengin bir hava yansıtmakta.Ürünün fiyatı 1000 TL ile 2000 TL arasında değişmektedir.

Bellona Çocuk Odaları ve Fiyatları 2012

Bellona Çocuk Odaları ve Fiyatları 2012

5 adet farklı modelde ki çocuk odası takımlarını inceledik.Diğer ürünlere , Bellona mağazalarında göz atabilir veya sitemizi takip ederek ulaşabilirsiniz.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Bellona Çocuk Odaları ve Fiyatları 2012