Alternatif Site Adreslerimiz:

Ranza Çeşitleri Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Ranza Çeşitleri Modelleri

İkiz çocuklar ya da aynı odada kalan kardeşler için iyi bir ürün seçeneği olan ve iki yatağın kaplayacağı alandan tasarruf etmeniz için tasarlanan, geniş aileler için en doğru mobilyalardan biri olan ranza çeşitleri, çocuk odalarınızda kullandığınız alanda tasarruf etmenizi sağlıyor. Evinizde, hem çocuk odaları hem de genç odalarında ya da dilerseniz misafir odalarında da kullanabileceğiniz bu yataklar hemen her bütçeye hitap ediyor.

İki kardeşin aynı odada kalması, iki çocuk için iki yatak anlamına geliyor. Bu durumda fazla büyük bir odanız yoksa, iki çocuğun aynı odada kalması bir hayli zorlaşıyor. Bu gibi durumlarda mekanda tasarruf edebileceğiniz bir alan yaratmak için en ideal çözümler, duvara monteli yataklar ya da ranzalar oluyor. Bir çocuğun yatağını duvara monte edebilir ya da çift katlı ranzalarla tek yatağın kapladığı alana iki yatağı birden sığdırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

4 kişilik ranza çeşitleri

Evinizde yerden tasarruf sağlayacak doğru bir seçenek olan ranza çeşitleri modelleri, çocuklarınıza oyun için mekan yaratmanıza da olanak sunuyor. Siz de bu tarz çözümlerle evinizde yerden tasarruf edebilirsiniz. Peki, çift katlı ranza modelleri bulmak için nereden alışveriş yapabilirsiniz? İkea mağazalarında uygun fiyatlı birçok seçenek bulunuyor. Onun dışında çocuklar için Çilek Mobilya, Bellona, Doğtaş gibi farklı mobilya mağazalarında da ranza gibi ürünler bulabilirsiniz.

ranza çeşitleri

ranza çeşitleri modelleri

ranza çeşitleri

kullanışlı ranza çeşitleri

ranza modelleri çeşitleri

4 yataklı ranza çeşitleri

dört yataklı ranza çeşitleri modelleri

ranza çeşitleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Ranza Çeşitleri Modelleri