Alternatif Site Adreslerimiz:

Duvara Monte Masa Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Özellikle küçük mutfak dekorasyonunun vazgeçilmez bir parçası olan duvara monte masa modelleri, yerden tasarruf etmek istediğiniz alanlarda çok işinize yarayacak. Çalışma odanızda, mutfakta hatta oturma odanızda büyük bir masa için yer yoksa ve yine de masaya ihtiyaç duyuyorsanız, duvara monteli, hatta açılıp kapanabilen, katlanır masa modellerinin tercih ederek, ihtiyacınız olduğunda masayı açıp, onun dışında kapatarak daha ferah ve daha kullanışlı bir mekan yaratabilirsiniz.

duvardan açılan kapanan masa

İnce uzun mutfaklar için kesinlikle tavsiye edebileceğimiz duvara monte masa modelleri, yerden tasarruf etmesi sayesinde, size mutfağınızda daha çok alan yaratacak. Aynı zamanda mutfakta vakit geçirmek istediğiniz ya da mutfakta oturup bir şeyler atıştırmak istediğinizde de yine yardımınıza duvara monte edilen mutfak masaları koşacak. Duvara monte masaları ile katlanır ya da açınır kapanır modellerden tercih etmeniz de gerekmiyor. Normal bir masaya oranla daha az yer kaplayan, duvara monte edildiği için daha fazla yerden tasarruf etmenizi sağlayan bu masalar ile mutfağınızda ferah ve konforlu bir alan yaratın.

Sponsorlu Bağlantılar

Duvara monte masa modelleri, sadece mutfaklarda değil, evin her alanında karşımıza çıkabiliyor. Çalışma odaları ya da çocuk odalarında da tercih edebileceğiniz bu masalar, özellikle çocuklar için iyi bir seçim olabilir. Küçük çocuk odası dekorasyonu için kesinlikle tavsiye edeceğimiz duvara monte masalar sayesinde, çalışma odanız ya da çocuğunuzun odasında yerden tasarruf etmeniz daha kolay olacak.

duvara monte masa

duvara monte masa modelleri

duvara monte edilen dekoratif masa

duvara monte masa örnek modelleri

duvara monte ahşap masa

duvara monte ayna ve yemek masası

duvara monte çalışma masası


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Duvara Monte Masa Modelleri