Alternatif Site Adreslerimiz:

Chester Koltuk Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Evde geçirdiğiniz zamanın büyük kısmını harcadığınız salon ya da oturma odalarınızın her zaman için şık, geleneksel ve gösterişli olmasını istiyor ve geleneksel stilde dekore edilmiş mekanlarda kendinizi çok daha iyi hissediyorsanız chester koltuk modelleri tam olarak da salonlarınızda görmek isteyeceğiniz koltuk modelleri arasında geliyor. Geniş kolçakları, gösterişli kumaşları ve düğmelerden faydalanılarak kumaşa verilen baklava deseni ile şıklık konusunda iddialı modellerden olan chester koltuk takımları ile göz alıcı yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz.

Geleneksel stilde dekore edilmiş mekanlarda kendisine yer edinen chester koltuk modelleri aynı zamanda barok tarz içerisinde de yer bulmaktadır. İddialı görünümü ile şık mekanlar yaratmayı kolaylaştıran bu modelleri salonlarınızda kullanmayı düşünüyorsanız senenin öne çıkan renklerinden olan kobalt mavisi rengini tercih edebilirsiniz. Kabartmalı mobilyası ile senenin gözde renginin bir araya geldiği bu modellerin çok daha gösterişli olmasını diliyorsanız üzeri parlak taşlarla hareketlendirilmiş chester koltuk modelleri kesinlikle ilginizi çekecektir.

beyaz chester koltuk modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Birbirinden farklı birçok renk ve desende üretilen chester koltuk modelleri arasından yapacağınız seçimlerde sahip olduğunuz alanın genişliği de büyük önem taşımaktadır. Büyük bir salon için dört parça üretilen klasik takımları tercih edebilirsiniz ancak heybetli görünümü ile mekanlar içerisinde kısan bir etkisi bulan bu modeli oturma odası gibi daha küçük alanlarda kullanmayı düşünüyorsanız köşe takımları önceliğiniz olmalıdır. Ana kumaşın renginde desenler bulunan berjerler ile odanıza hareket katabilir ve manzarası olan bir odaya sahipseniz kendinize keyifli bir okuma köşesi hazırlayabilirsiniz.

chester koltuk

siyah chester koltuk

chester koltuk modelleri

chester koltuklar

chester koltuk takımı

chester koltuk modelleri

modern chester koltuk

chester koltuk takımları


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Chester Koltuk Modelleri