Alternatif Site Adreslerimiz:

Salonlar İçin Şık Dekorasyon Mobilyaları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Salonunuzu yenileyin, hayatın yenilensin...

Salonlarda koltuk takımını yemek odalarıyla birlikte kullanmak bu yıl çok moda. Yemek masasının cam kenarında kullanılması manzarası olan evlere çok hoş duruyor. Bej renk şık bir salon için ideal bir dokudur. Duvar kağıtlarında, yer döşemesinde, laminatlarda, hatta koltuk döşemesinde bej rengi kullanılıyor. Diğer bir alternatif ise sütlü kahve... Beyaz koltuk takımları iki parçadan oluşan beyaz duvara monte TV ünitesi oldukça iddialı duruyor. Dikey dekoratif aydınlatma TV ünitesinin yanında kullanılabilir. Böyle açık renk bir salonda tek bir kırmız koltukla ile farklılık ve renklilik yaratılabilir. 2014 dekorasyon modasında kırmızı ön plana çıkıyor.

şık mobilyalar

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer büyük bir salonunuz varsa birkaç oturma grubu yerleştirebilirsiniz. Böyle bir salonu ikiye, üçe de bölebilirsiniz. Şömineli bir salonda, şömine mutlaka salonun merkezi olmalıdır. Şöminenin iki yanına karşılıklı iki büyük kanepe koyabilirsiniz. Salonda nişler son yıllarda çok estetik bir şekilde kullanılabiliyor. Nişlerin içine yerleştirebileceğiniz objelerle çok şık bir görüntü yaratabilirsiniz. Bunları tek tek aydınlatmak daha hoş görünmelerini sağlayacaktır. Aynı şekilde duvarlara yerleştirilecek raflar da bu objelerle süslenebilir.

Şunu unutmamak lazım ki estetik ayrıntılarda yakalanır. Elektrik düğmelerinden kapı kollarına kadar her şeyin evin genel dekorasyonuyla uyumlu olması gerekir. Bu arada ortadaki kabloları da mutlaka saklamalısınız. Sade bir dekorasyonu, renkli fon perdelerle canlandırabilirsiniz. Halı seçimiyle de sadeliğe renk katmak mümkün.

salon dekorasyon mobilyaları

dekorasyon mobilyaları

şık salon dekorasyon mobilyaları

dekorasyon mobilyası

şık mobilyalar

modern şık dekorasyon mobilyaları

salon dekorasyon mobilyası modelleri

mobilya modelleri

salon mobilyaları


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Salonlar İçin Şık Dekorasyon Mobilyaları