Alternatif Site Adreslerimiz:

Yatak Odası Gardrop Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Yatak odası gardrobu seçerken…

Yatak odasına gardrop seçerken modern ve kullanışlı olmasına özen göstermeliyiz. Çok gösterişli ama işlevsiz bir gardrop işinize yaramaz. Bir gardrop kıyafetlerinizin tümünü almalı ve ihtiyaçlarınızı karşılamalı.

Öncelikle kıyafetlerimize bakıp, raflı mı yoksa askılı bir dolaba mı daha fazla ihtiyacımız olduğuna karar vermeliyiz. Modüler raf ve çekmeceleri tercih ederseniz ihtiyacınıza göre söküp yeniden ekleyebilirsiniz. Gardropta çorap ve çekmeceler için özel çekmeceler bulunmalı.

Sponsorlu Bağlantılar

Küçük odalarda bir şifonyer yerine kendinden çekmeceli şifonyer kullanabilirsiniz. Erkek kıyafetlerinin asılacağı bölüm alçak, kadın elbiselerinin asılacağı bölüm ise uzun olmalıdır. Son yıllarda artan alışveriş alışkanlığı ile birlikte gardroplar da büyüyor. Böyle bir evde yaşıyorsanız alternatif depolama yöntemleri yaratmalısınız. Ayna kapaklı dolaplar da mekanı olduğundan büyük gösterecektir. Lake dolaplar ışığı yansıtırken, geleneksel bir yatak odası görünümü için mat vernik ve cila uygun olacaktır.

6 kapılı yatak odası gardrop modelleri

Gardrobu değiştirmek istiyor ancak yenisinin maliyetini karşılayamıyorsanız, gardrobunuzun görünümünü yenileyebilirsiniz. Sadece dolap kulplarını yenileyerek ya da stiker kullanarak yeni bir görünüm elde edebilirsiniz.

Hijyen için tozu ve kiri tutmayan malzeme seçilmeli, kapak içlerine özel malzemeden tozluklar yerleştirilmeli.

Yatak odasının renkleri açık olmalı. Bej, beyaz gibi ana dokular üzerine pastel renkler kullanabilirsiniz. Odanıza perdeler ile desen ve renk katabilirsiniz. Dinleneceğiniz bir odada yorucu hiçbir şey olmamalıdır. Renklerin tümü yumuşak olmalı ve dinginlik hissi yaratmalıdır.

aynalı yatak odası gardrop modelleri

yatak odası gardrop modelleri

yatak odası gardropları

aynalı modern yatak odası gardropları

3 kapılı yatak odası gardrop modelleri

modern yatak odası gardrop modelleri

sürgü kapılı yatak odası gardrop modelleri

yatak odası için gardrop

 


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Yatak Odası Gardrop Modelleri