Alternatif Site Adreslerimiz:

Kuğu Koltuk Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Daha zarif ve daha narin bir dokunuş!

Kuğu koltuk modelleri, adından da anlaşılacağı gibi kuğudan etkilenilerek tasarlanmış. Aynı bir kuğunun zarifliğini ve narinliğini taşıyan kuğu koltuk modelleri, evinize çok yakışacak. Bunu laf olsun diye demiyorum. Gerçekten de kuğu koltuk modelinin duruşu, sıradan koltuk tasarımlarına göre çok daha estetik. Modern tasarımların daha ön plana çıkarttığı kuğu koltuklar, modern çizginin başköşede oturduğu salonlarda çok şıklığını pekiştirecektir.

Kuğu koltuk modelleri farklı firmaların çatısı altında tasarlanmaktadır. Neredeyse her mobilya firması kuğu koltuk tasarımları ile görücü karşısına çıkmaktadır. Her zevke, bütçeye, eve göre rahatlıkla kuğu koltuk modeli bulmak mümkün, böylece.

Sponsorlu Bağlantılar

Diğer koltuk modelleri ile karşılaştırma yaptığımızda, kuğu koltuk modellerinin daha yuvarlak çizgiler ile tasarlandığını görebiliriz. Bir takım halinde satılabilen kuğu koltuk modelleri, başlı başına da satılabilir. Köşe dizaynlı kuğu koltuk modelleri bile satışta bulunmaktadır.

kuğu koltuk modelleri

Kuğu koltuk modelleri de diğer koltuk modelleri gibi farklı farklı renkler ile tasarlanmaktadır ama en çok dikkat çeken renkler, açık renklerdir. Daha çok beyaz, krem, kapiçino, gri gibi renklere kuğu koltuk modellerinde rastladık.

Bu koltuk modellerinde dikkatimizi çeken ayrıntıları ele almadan olmaz. Kuğu koltuklarda dikkat çeken ayrıntı: koltuğun sağ ve solunda bulunan, sehpa görevi gören detaylardır. Ahşap detaylı bu bölümler, koltuğun daha çok kullanışlı olmasını sağlamış. Özellikle bu detaya üçlü olan koltukta rastlamanız kaçınılmaz. 

kuğu koltuk takımları modelleri

kuğu koltuklar

kuğu koltuk takımları

kuğu koltuk modeli


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Kuğu Koltuk Modelleri