Alternatif Site Adreslerimiz:

Modern Koltuk Tasarımları ile Modern Evler

Sponsorlu Bağlantılar

 

Modern çizgi uzun süredir hayatımızda ve hayatımızdan hiç çıkacağa benzemiyor. Son döneme baktığımızda modern tasarımlar yerine daha klasik hatlı, avangart çizgili tasarımların öne çıktığını görsek de modern çizgi yerini hala korumaktadır. Her an kullanıma uygun olan modern tasarımlar, her sezonda da rahatlıkla kullanılabilir. Yani uzun soluklu bir seçim yapmak istiyorsanız, modern tasarımlardan vazgeçmemelisiniz.

Modern çizgi bildiğiniz gibi her yere sıçramış durumda. Bu durumu kanıtlamak için şöyle bir etrafa bakmak yeterli. Hayatımızın her kısmında modern esintiler görebiliriz. Aynı durum dekorasyonda da geçerlidir. Dekorasyona ait neredeyse her ürün de modern alternatifler görebiliriz. Modern koltuk tasarımları da bu ürünler arasında yer bulan ve açık ara farkla ön planda bulunan ürünler arasındadır. Bunun nedeni koltuk modellerinin yeme içme gibi bir doğal ihtiyaç haline dönüşmesi ile açıklayabiliriz. Salonların vazgeçilmezi olan koltuk modelleri, modern koltuk tasarımları ile sıkılmayacağınız ve etkileneceğiniz bir havanın öne çıkmasını kolaylaştırmaktadır.

modern koltuk tasarımları

Sponsorlu Bağlantılar

Modern koltuk tasarımları ile geçirdiğimiz zaman çerçevesinde şu detayların ön plana çıktığını fark ettik:

  • Modern koltuk tasarımları daha sade çizgi ile karşımıza gelmekte.
  • Modern koltuk tasarımları o şah şahlı görüntü ile değil de daha düz çizgilerin hakimiyetini öne çıkartmaktadır.
  • Modern koltuk modellerinde düz, sade çizgilerin yanı sıra asimetrik çizgiler de görülmekte.
  • Modern koltuk tasarımları ile birlikte metalin kullanımı bariz bir şekilde daha da artmakta. Koltuk ayaklarında, kolluklarda bu detayları fark etmemek mümkün değil.
  • Modern koltuk tasarımları ile zıt detaylar da görülebilmekte. Zıt renkler kullanıldığı gibi zıt kaplamalar da kullanılmaktadır. Örnek: siyah ile beyazın birlikteliği ve deri ile kumaşın birlikteliği gibi…

Modern koltuk tasarımları sadece yukarıda belirtilen detaylar ile ön plana çıkmamakta. Daha modüler ve fonksiyonel yapı, modern koltuk tasarımları ile hayatımıza dahil olmakta!

modern koltuk tasarımları

modern koltuk takımları

modern koltuklar

modern koltuk

modern koltuk modelleri

modern koltuk tasarımı

modern koltuk örnekleri

modern koltuk modeli

modern koltuk tasarımları

modern mor beyaz koltuk


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Modern Koltuk Tasarımları ile Modern Evler