Alternatif Site Adreslerimiz:

Yavrulu Karyola

Sponsorlu Bağlantılar

 

Davetsiz misafirlere en etkili çözüm!

Şakayla karışık bir slogan bulup, yazımıza öyle başladık. Ama gerçekten de öyle… Yazının konusu olan yavrulu karyola modelleri, davetsiz ve yatılı misafirler için en etkili çözüm yoludur. Eviniz yeteri kadar geniş değil ise eğer yavrulu karyola modellerinin ne kadar kullanışlı olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Hiç beklemediğiniz bir anda çat kapı gelen misafirleriniz, o günü sizde geçirmeye karar verdiyse ve fazladan da yatağınız yoksa işiniz iş doğrusu. Yavrulu karyola ile ani durumlarda hızlı ve etkili bir sonuca ulaşabilirsiniz. Sürülerek ortaya çıkartılan yavru yatak ile fazladan bir yatağa rahatça ulaşabilirsiniz. Yine aynı şekilde yatak ile işiniz bittiğinde, onu ortadan kaldırabilirsiniz. Misafir odası için ayırdığınız odada ya da çocuk odasında yavrulu karyola modellerine yer ayırabilirsiniz.

yavrulu karyola

Sponsorlu Bağlantılar

Yavrulu karyola modelleri çocuk odası, genç odası için de etkin rol oynayan bir mobilyadır. Özellikle 2 ya da daha fazla çocuğu olan aileler için yavrulu karyola modelleri, çocuk odasından yeteri kadar istifade etmek adına ön plana çıkmaktadır. İkinci yatağın kapladığı alan bu yavrulu karyola modelleri ile gün içinde odaya kazandırılabilir.

Tek çocuklu aileler de çocuk odasında, genç odasında yavrulu karyola bulundurabilir. Böyle bir seçimin nedeni ise çocuğunuzun arkadaşı geldiğinde onu rahatça ağırlayabilmek içindir. Yavrulu karyola modelleri ile böyle anlarda artık daha rahat olabilirsiniz. Fazladan bir yatak arama derdine son verebilirsiniz.

yavrulu karyolalar

yavrulu karyola modelleri

yavrulu karyola

yavrulu karyola örnekleri

yavrulu karyola modeli


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Yavrulu Karyola