Alternatif Site Adreslerimiz:

Tek Kişilik Ranzalar

Sponsorlu Bağlantılar

 

Okullar da kapanıyor. Çocukları karne heyecanı sardı bile. Çocuğunuza karne hediyesi almayı, onu mutlu etmeyi düşünüyor musunuz? Alacağınız hediyenin boşa gitmesindense kullanışlı olmasını ve uzun süre çocuğunuzun bu hediyeyi kullanmasını isteyeceksinizdir. Onun odası için ona tek kişilik ranzalar arasından bir ürün alabilirsiniz. Tek çocuklu ailelerin ya da her çocuğa ayrı oda ayırabilen ailelerin tercihi olabilecek bir ürün olan tek kişilik ranzalar, yer kazandıran yapısı ile çocuk odalarının göz bebeği haline gelecektir. Biliyorsunuz yer kazanmak adına kullanılan ranzalar, tek kişilik ranza modellerinde de yine aynı amaçla kullanılmaktadır.

tek kişilik ranza

Tek kişilik ranzalar ile çocuk odalarında çok daha geniş alanlar elde edebileceğinizi ve çocuk odalarının daha kullanışlı olabileceğini belirttik. Nasıl olacak bu? Tek kişilik ranzalarda yatak üst bölmede yer almaktadır. Alt bölme ise boş kalmaktadır. Oraya bir çocuk odası dolabı ya da çalışma masası konulabilir. Hatta hem çalışma masası, hem dolap da konulabilir. Böylece alandan maksimum seviyede faydalanılacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tek kişilik ranzalar ile çocuklarınıza özel bir oyun alanı oluşturmanız mümkündür. Ranzanın boş kalan o alt kısmı bir çocuk evine dönüştürülebilir. Evi andıran bir perde çekilerek bir oyun evi elde edilmiş olunur.

Çocuk odası için tek kişilik ranza alırken, ranzaya ait korkulukların güvenlik standartlarına uygun olduğuna özen göstermeyi unutmayın!

Çocuk odası için dedik ama tek kişilik ranzalar genç odası için de kullanılabilir. Aynı şekilde genç odasında daha geniş alanlar elde etmek böylece mümkün olacaktır.

tek kişilik ranzalar

tek kişilik ranzalar

tek kişilik kaykaylı ranza

tek kişilik ranza modelleri

tek kişilik ranza tasarımları

çocuk odası tek kişilik ranzaları

farklı ranza modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Tek Kişilik Ranzalar