Alternatif Site Adreslerimiz:

Kitabeli Yemek Masası Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Yemek odasını veya yemek masasının bulunduğu bölümü dekore ederken satın alacağımız mobilyaları evde yaşıyan kişi sayısına orantılı bir şekilde almaya çalışırız. Ev ahalisinin yemek masasında buluşurken herhangi bir yer sorunu çekmesini istemeyiz. 4, 6 ya da 8 kişilik bir yemek masası modeli ile yemek odasının dekorunu tamamlarız. Ama öyle bir zaman gelir ki birçok misafiriniz eve doluşur. Ee bir de akşam yemeği birlikte yenilecek ise işiniz gitgide zorlaşır. İşte böyle anlarda kitabeli yemek masası modelleri devreye girmekte. Ne gibi bir özelliği var bu kitabeli yemek masalarının? Şöyle belirtelim: yemek masanızı 4 kişilik olarak varsayalım. Masaya 2 tabak daha ekleneceği günlerde bu yemek masanız açılarak, 6 kişilik bir pozisyona girmekte. İşte kitabeli yemek masası modellerinin görevi budur. Açılırak daha çok kişinin yemek masasına oturmasını hedefler.

Evi küçük olanlar için de kitabeli yemek masası modellerine büyük görev düşmektedir. Fonksiyonel olarak belirtebileceğimiz yemek masasının bu özelliği, birçok ev sahibinin imdadına yetişmektedir. Siz de imdat çağrısı bırakırsanız, kitabeli yemek masası modelleri yardımınıza koşacaktır.

kitabeli beyaz yemek masası modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Kitabeli yemek masasının ismini nerden aldığını merak ediyor musunuz? Aslına bakarsanız kesin bir bilgi olmamak ile birlikte tahmini bir bilgi vereceğim. Yemek masası tam açılacağı sırada kitabe görünümüne bürünmekte. Adını buradan aldığını tahmin ediyorum.

Farklı modellerde, tasarımlarda kitabeli yemek masası modelleri ile karşılaşabilirsiniz. Evinizin, yemek odanızın dekorasyon düzenine göre bir seçim yapabilirsiniz. Bir takım ile birlikte de kitabeli yemek masasına sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu kitabeli yemek masasını özel olarak yaptırabilirsiniz. Modern ya da klasik takımlar arasından kendinize uygun bir model bulabileceğinize emin olabilirsiniz.

kitabeli yemek masası modelleri

kitabeli masa modelleri

kitabeli masa

kitabeli yemek masaları

kitabeli masalar

kitabeli yemek masası

kitabeli masa modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Kitabeli Yemek Masası Modelleri