Alternatif Site Adreslerimiz:

Portatif Ranzalar

Sponsorlu Bağlantılar

 

Çocuklu ailelerin genel bir ihtiyacı haline gelen ranzalar, bizim de üzerinde durduğumuz konulardan biri. Birçok yazımızda farklı farklı ranza modellerini ele aldık, bildiğiniz gibi. Ranzaların bir ihtiyaç olduğunu bildiğimizden dolayı, sizi bilgilendirmek adına portatif ranzalar hakkında bilgi vermek için ayırdık bu yazımızı.

portatif ranzalar

Ranza modelleri, çocuklarınıza özel ayrı ayrı bir oda ayıramadığınız zaman sizi adeta kurtaracak. Bir odada yer verebileceğiniz ranzalar, çocuk odasını daha geniş kılmak için oldukça faydalı bir mobilyadır. Ahşap, metal malzemelerden üretilen ranza modelleri bulmak mümkündür. Diğer yazılarımızı takip edenler bilir, hatta çalışma masalı, üç kişilik, yavru yataklı birçok ranza modeli bulunmakta. Kısa süre önce bu ranza modellerine yeni bir model dahil oldu. Portatif ranzalar, son dönemin dikkat çeken, etkileyici, kullanışlı bir mobilyasıdır. Nitekim çocuk odalarına zaten böyle bir kullanışlılık şart. Çünkü çocuk odaları, sadece uyumak için çocuklarınızın kullandığı bir oda değil. Çocuklar odalarında uzun süre vakit geçirebilirler. Ders çalışırlar, kitap okurlar, arkadaşları ile vakit geçirirler, oyun oynarlar ve daha nicesi... Bu nedenledir ki daha geniş alan lazım çocuk odalarına. Portatif ranza modelleri adeta bunu amaçlamış. Dilenen anda açılan, gerek görülmediği anda ise kapanarak duvara bir dolap gibi gizlenen portatif ranzalar oldukça kullanışlı. Böyle bir ranza tek bir çocuk için bile düşünülebilir. İkinci yatağı sadece ihtiyaç anında aktif edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Portatif ranzalar arasında farklı bir model daha yer almakta. Bu portatif ranza, gizlenmiyor sadece şekil değiştiriyor. Nasıl mı? Hem koltuk görünümüne sahip, hem de bir ranza... Yine ihtiyaç anında şekil değiştirmekte. Çocuk odalarında böyle bir portatif ranzaya ihtiyaç var. 

Sözü geçen portatif ranzalar kesin ilginizi çekmiştir. Bazı mobilya firmalarında bu tarz portatif ranzalara rastlamanız mümkündür.

portatif ranza

portatif ranza

portatif ranza modeli

portatif ranza modelleri

portatif katlanan ranzalar


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Portatif Ranzalar