Alternatif Site Adreslerimiz:

Çilek Arabalı Ranza Modelleri ile Fiyat Bilgisi

Sponsorlu Bağlantılar

 

Arabalı yataklar erkek, kız fark etmeden çoğu çocuğun hayallerini süsler. Bu hayalleri gerçekleştirmek, siz değerli büyüklere düşmekte. Anne ve babalar, çocuklarının her zaman mutlu olmasını ister. Bu doğrultuda onların isteklerine en olumlu şekilde cevap vermeye çalışır. Arabalı yatak modelleri çocukların ne kadar isteği olsa da ebeveynlerin bile ilgisini çekmektedir. O gerçekci tasarımı, yanıp sönen farları, gerçekci tekerlekleri ve araba sesi özellikleri ile adeta anneler ve babalar tarafından beğeni odağı olmakta.

Farklı mobilya firmaları arabalı yatak modellerini çok önceden beri satışta bulundurmakta. Ama yanılmıyorsak, Çilek arabalı yatak modelleri  daha çok rağbet görmekte. Renkli modeller, daha fazla detay Çilek arabalı yatak modellerinde buluşmuş. Kız çocuklarına özel pembe, beyaz arabalı yataklar; erkek çocuklarına özel kırmızı, mavi arabalı yataklar Çilek mağazalarındadır. Hatta Çilek arabalı ranza modelleri bile var ve satışta. Hem çocuk odasında yer kazanmak istiyor, hem de iki çocuğunuzun da isteği olsun istiyorsanız Çilek arabalı ranza modelleri arasından birini satın alabilirsiniz. İki çocuğa ayrı ayrı arabalı yatak almak daha masraflı olacaktır. Böyle bir seçenek sunan Çilek Mobilya, birçok ebeveynin isteklerine kulak vermiş diyebiliriz.

çilek arabalı ranza modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Çilek arabalı ranza modellerinin adı Speedy'dir. Mavi ve kırmızı olmak üzere iki farklı renk varyasyonu vardır. Bu arabalı ranza modelinin fiyatı 1199 TL'dir. Takım fiyatı değil sadece ranza fiyatıdır, bilginiz olsun.

çilek arabalı ranza

 


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Çilek Arabalı Ranza Modelleri ile Fiyat Bilgisi