Alternatif Site Adreslerimiz:

Katlanır Ranza Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Fazla odası olmayan, evi büyük olmayan çocuklu aileler tarafından ranza modelleri kesinlikle tercih edilmektedir. Ranzalar, çocuk odalarına bir çok artı değer katar. En önemlisi, yer kazancı sağlamasıdır. İki çocuğun, hatta üç çocuğun bir odada kalabilmesine olanak tanımaktadır bazı ranzalar. 

Bugüne kadar size bir çok ranza modeli sunduk. Bu ranza modellerini hatırlayalım. Mesela üç yataklı ranzalar, yavru yataklı ranzalar, çalışma masalı ranzalar bu aktardığımız örnek modellere hitaben belirtilebilir. Bugün size katlanır ranza modelleri ile ilglili örnek modelleri sunacağım. Kullanışlı ve fonksiyonlu mobilyalara örnek verilebilecek katlanır ranza modelleri, normal bir ranzadan beklediğiniz kullanışlılığın çok daha fazlasını çocuk odalarına taşıyor. Daha geniş alanlar katlanır ranza modelleri ile elde edilebilir. Hatta yatakların o dağınık görüntüsü bir anda yok olabilir.

katlanır ranza modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Katlanabilir ranza modelleri oldukça kullanışlıdır. Örneklerde bu kullanışlılığa şahit olacaksınız zaten. Duvara doğru katlanan modeller, çok daha geniş alana çocuklarınızın sahip olmasını sağlayacak. Özel makenizma ile katlanabilir hale getirilen ranza modelleri, çoğu mobilya mağazasında bulunmakta.

katlanabilir ranza

Farklı modeller, katlanır ranzalar ile de karşımıza çıkmakta. Tekdüze bir model yerine farklı farklı tasarımlar bulabilirsiniz. Mesela yukarıdaki örnekte, katlanan bir yatak ve bir masa görüyoruz. İhtiyaç anında açılan yatak, ihtiyaç anında ortaya çıkan çalışma masası... Tek çocuklu aileler böyle bir model de tercih edebilir.

katlanır ranzalar

katlanır ranza modelleri

katlanır ranza

katlanabilir ranza modelleri

katlanan ranza modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Katlanır Ranza Modelleri