Alternatif Site Adreslerimiz:

Mondi Çocuk Odaları ile Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Keyifli bir uğraştır dekorasyon, bir de çocuk odası ya da bebek odası üzerinde dekorasyon çalışmalarını sürdürüyorsanız maksimum seviyede yaşarsınız bu keyfi. Neden mi? Çocuk odalarında daha renkli, cıvıl cıvıl bir sunum yapabilirsiniz. Birbirinden yaratıcı tasarımlara yer verebilirsiniz. Mesala bir arabalı yatak... İnsanın çocuk olası geliyor bu ürünleri görünce.

Çocuk odası dekorasyonu keyifli olduğu kadar, dikkatin en çok seviyede olması gereken alanlardan biridir. Alacağınız ürünler kaliteli mi, dayanıklı ve güvenilir mi? Herhangi kansorejen bir madde içeriyor mu? Çocuk odasını dekore edecek ailelerin en çok dikkat etmesi gerekenlerdir, bunlar. Bu yüzden çocuk odaları arasından bir ürün seçerken daha detaycı olmalıyız. Mondi çocuk odaları, hem tasarım olarak hem de kalite olarak dikkatinizi çekebilir. 6 adet Mondi çocuk odaları, Mondi mağazalarında sizi beklemekte.

mondi çocuk odaları takımları

Sponsorlu Bağlantılar

Mondi çocuk odaları arasında sade ve bir o kadar şık Novel isimli takım, 800 TL ile 1500 TL ile değişen fiyatlar ile Mondi mağazalarında... Fiyat unsurunu seçeceğiniz takımın özellikleri belirlemektedir. Ranzalı olması ya da gardrop büyüklüğü gibi...

mondi çocuk odaları

Çocuk odası büyüklüğüne göre ya da ihtiyaca göre 2 kapılı ya da 3 kapılı karyola seçebilirsiniz. Pasifik çocuk odası modeli, 1200 TL ile 1600 TL arasında değişen fiyatlar ile sizi bekliyor.

mondi çocuk odaları fiyatları

Beyaz, sarı renkleri arasından birini tercih edebileceğiniz; tek karyola ya da ranza olarak seçim yapabileceğiniz Punto çocuk odası 1400 TL ile 1800 TL arasında değişen fiyatlara sahip. 

mondi çocuk odaları modelleri

Biraz daha canlı ve modern bir takım mı arıyorsunuz? O halde size Mondi çocuk odası modelleri arasında yer bulan Kalyon isimli bu modeli önerebilirim. Ahşap, beyaz ve turuncu detaylar çok hoş birliktelik yakalamış. 1250 TL ile 1700 TL arasında değişen fiyatlar ile Kalyon çocuk odası, Mondi mağazalarında...

mondi çocuk odası

 Kırmızı ve beyazın o eşsiz uyumuna Smart çocuk odası ile şahit olabilirsiniz. 1300 TL, 2400 TL arasında değişen fiyatlar Smar çocuk odasına ait.

mondi çocuk odaları

Mondi çocuk odaları arasında yer alan son model, Lazio isimli bu üründür. Ürün fiyatı 1500 TL ile 2300 TL arasındadır.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Mondi Çocuk Odaları ile Fiyatları