Alternatif Site Adreslerimiz:

Mondi Köşe Takımları ile Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Oturma grubu alırken, ihtiyaçlara cevap verebilecek ve şıklığı ile göz kamaştıracak bir ürün ararız genellikle. Kalitesinden ödün vermeyen, kullanışlı ve tasarımı ile oturma odalarına eşsiz bir görünüm katan bir model bulmak için çabalar dururuz. Birçok firmanın katalogları belki şuan önünüzde duruyordur. Ama bunlar size yetersiz gelmiş ve şuan bu adreste bulunuyor olabilirsiniz. Bu yazımızda tanınan bir firma olan Mondi'nin köşe takımları ile bu köşe takımlarına ait fiyatları size sunacağız. Küçük ve büyük salonlar için değişmez bir ürün grubudur, köşe takımları.

mondi köşe takımları

Mondi köşe takımları arasında yer bulan yukarıdaki ürün, yeni sezon ürünlerinden biridir. Ahşap ayakları ve ahşap detayları, kumaşın ve derinin hoş birlikteliğine tanık olmuş adeta. Mondi Venezia köşe takımının fiyatı 2800 TL civarındadır.

Sponsorlu Bağlantılar

mondi köşe takımları modelleri

Daha sade bir köşe takımı görüyorsunuz. Mondi Point köşe takımı modern kesimli tasarımı, metal ayakları ile dikkat çekmektedir. Ürün fiyatı 3000 TL civarındadır.

mondi köşe takımı modelleri

Ergonomoik yapısı, rengi ve modern çizgisi ile dikkat çeken Rio köşe takımı... Ürün fiyatına ulaşamadık, en yakın Mondi mağazasına giderek detaylı bilgi alabilirsiniz.

mondi köşe takımları fiyatları

Mondi köşe takımı modelleri arasında yer bulan Lotus köşe takımı, farklı renkler ve fonksiyonel yapısı ile Mondi mağazalarında sizi beklemektedir. Lotus köşe takımının fiyatı 1500 TL civarında seyretmektedir.

mondi köşe takımları fiyatları

Yine göz kamaştıran bir köşe takımı görüyoruz. Mondi köşe takımları arasında yer bulan bu şık ürünün ismi Comfort. 3000 TL'ye yakın fiyatı ile alıcılarını bekleyen köşe takımı, kullanıcı odaklı tasarımı ve ahşap detayları ile dikkat çekmekte. 

mondi köşe takımları

Renk olarak daha koyu bir birliktelik arıyorsanız, Roma isimli bu takımı önerebilirim. 

mondi köşe takımı modelleri fiyatları

Evimi canlı renkler ile neşelendirmek istiyorum da diyebilirsiniz. O halde İdeal köşe takımı aradığınız bir ürün olabilir. 2400 TL civarında bir takım fiyatına sahip.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Mondi Köşe Takımları ile Fiyatları