Alternatif Site Adreslerimiz:

İstikbal Dresuar Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Yılların eskitemedği bir mobilya olan dresuarlar, yıllar boyu hayatımızda yer edinmiştir. Tasarım olarak avangart ve klasik mobilyaları andırsa da, modern evlerde görebileceğimiz bir üründür, dresuar modelleri. Hatta bu klasik çizginin dışına çıkıp, modern tasarım çizgisinden esinlenen dresuar modelleri de bulmak mümkün.

Birçok mobilya dekorasyon firması, dresuar modellerini bünyesinde barındırmaktadır. Bu mobilya dekorasyon firmalarından biri olan İstikbal, yeni sezon dresuar modelleri ile evinize farklılık kazandırmaya hazır. Amacına uygun, klasikleşmiş dresuar tasarımının dışına çok fazla çıkmayan İstikbal, birbirinden güzel ve şık tasarımlara sahip dresuar modelleri ile dikkat çekmektedir.

Dresuar modelini, evinizin neresinde kullanabilirsiniz? Yatak odasında, alacağınız dresuar modeline yer verebilirsiniz. Dresuarın üzerine koyacağınız hoş bir abajur veya şık biblolar, görünümü daha da zenginleştirecektir. Yatak odası dışında evinizin koridorunda, antre ve hol dekorasyonunda, ayrıca salonda dresuar modellerine yer verebilirsiniz. İstikbal dresuar modelleri arasından satın alacağınız bir ürün, evinize çok yakışacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Hadi, şimdi İstikbal dresuar modelleri ve fiyatları üzerinde göz geçirelim.

istikbal dresuar modelleri

Dresuar denildiğinde akla gelen ilk tasarımlardan biri, yukarıda yer alan İstikbal dresuar modelini andırmaktadır. Beyaz rengi ile göz kamaştıran, ayrıntıları ile dikkat çeken bu dresuar modeli, 500 TL civarında bir fiyatla satılmaktadır. Kahverengi ya da krem rengini, beyaz yerine tercih edebilirsiniz. Eğer ayna da hoşunuza gittiyse ve böyle bir birliktelik kurmak için aynayı da satın almak istiyorsanız 150 TL gibi bir fiyatı, ayna için ödemelisiniz. Ürün ismi Diana'dır, aklınızda bulunsun.

istikbal dresuar setleri

istikbal dresuar modelleri

İstikbal dresuar modelleri arasında yer bulan yukarıdaki iki model aynı ürünün farklı renk varyasyonlarıdır. Zevkinizin yön verdiği şekilde birini seçebilirsiniz. Dilerseniz krem rengini de seçebilirsiniz. Vento diye adlandırılan bu şık dresuar modelinin fiyatı 350 TL'dir.

istikbal dresuar

İstikbal Mobilya'nın, dresuar kataloğunda yer alan en yeni ürün yukarıdaki üründür. Metal ve ayrıntıları bulunan çekmece kulpları, kıvrak ve hoş tasarımı bu dresuar modelinin beğeni kazanmasını sağlamaktadır. Ürün fiyatı 940 TL civarındadır.

İstikbal dresuar fiyatları

Brillance isimli yukarıdaki model, İstikbal dresuar modelleri arasında yer bulabilen şanslı modeller arasında. Yine dikkat çeken tasarıma sahip bu ürün, 600 TL civarı ile bütçelere hitap etmekte.

 

istikbal dresuar

Daha sade bir görüntü arıyorsanız, yukarıdaki ürünü önerebilirim. 320 TL dresuarın, 140 TL ise aynanın fiyatıdır.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon İstikbal Dresuar Modelleri