Alternatif Site Adreslerimiz:

Şifonyer Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Şifonyer modellerine geçmeden şifonyerin ne olduğuna kanaat getirelim, öncelikle. Kısaca şifonyer, belli büyüklükte olan ve genellikle yatak odasında bulunan, ufak tefek eşya ve çamaşırların konulduğu çekmeceli dolaptır. Demin de söylediğimiz gibi yatak odasında şifonyer modelleri ile daha sık rastlaşırız. Yalnız sadece yatak odasına özgü bir mobilya türü değildir. Şifonyer modelleri yatak odasının yanı sıra salon, oturma odası veya antrelerde bile bulunabilir. Farklı ebatlarda bulabileceğiniz şifonyerler, ihtiyacınıza yönelik olarak kullanılabilir.

Geçmişten günümüze şöyle bir baktığımızda şifonyer modellerinin uzun süredir hayatımızda olduğunu görebiliriz. Oldukça kullanışlı yapısı ile vazgeçilmez mobilya modellerinden biridir. Bol çeşitinin bulunması, ev sahiplerinin ihtiyaçlarına ve zevklerine uygun modeli bulmasını kolaylaştırmaktadır.

klasik şifonyer modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Şifonyer modelleri tek başına satıldığı gibi bir takım halinde de satılmaktadır. Genel olarak yatak odası takımı ile birlikte şık bir şifonyere sahip olabilirsiniz. Yatak odanız ile uyum içerisinde bulunan ürün, görsel anlamda sizi daha çok doyuracaktır. Hem odaya kattığı zenginlik ise daha da artacaktır. Takım halinde satılan ürünleri düşünmenizde fayda var.

Şifonyer diye adlandırılan bahsettiğimiz bu mobilya, herhangi bir kalıba indirgenmiş şekilde vitrinlerde yer almamaktadır. Bu durum farklı zevk sahiplerinin işine yaramakta. Amacına uygun olarak üretilen ve oldukça dekoratif şifonyer modelleri bulabilirsiniz. Çok fazla eşyanız varsa çekmecesi bol ve derinliği yeterince geniş olan ürünlere yönelmelisiniz, haliyle. Odalarınız küçükse eğer daha ufak ebatlı ürünler de işinizi görebilir. Şifonyer modelini çok daha kullanışlı hale sokmak için ayna ile şifonyeri birlikte sunabilirsiniz. Hatta aynalı modellerden satın alabilirsiniz. Zevkleriniz ve evinizin yapısı doğrultusunda, bütçeniz de el verdiği şekilde bir model satın alabilirsiniz.

şifonyer modelleri

ahşap aynalı şifonyer modelleri

şifonyer modelleri

şifonyer

modern şifonyer modelleri

ahşap modern şifonyer modelleri

beyaz şifonyer modelleri

şifonyer modelleri

şifonyerler

şifonyer örnekleri

dekoratif şifonyer modelleri

renkli şifonyer modelleri

modern şifonyer

şifonyer tasarımları


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Şifonyer Modelleri