Alternatif Site Adreslerimiz:

Üç Yataklı Ranzalar

Sponsorlu Bağlantılar

 

Dünkü yazımda yine ranza modellerini dile getirmiştim. Çalışma masalı, o kullanışlı ranza modellerini bir araya derlemiştim. Bugün için yine ranza modellerini ele alacağım. Ama standart iki yataklı ranza modelleri yerine üç yataklı ranzalar, günün konusunu oluşturacak.

Ranza modelleri, evi küçük olan ve kalabalık aileler tarafından tercih edilmektedir. Çocuk odaları ve genç odaları için kullanışlı olmaktadır. İki ayrı yatağın sığmadığı odalar için veya yatakların o yer kaplayan görüntüsünden kurtulmak için ranza modelleri kullanılabilir. Belki odada yataklara yer vardır ama bu sefer de çalışma masası ve dolaplara yer kalmamaktadır. Böyle durumlarda ranza modelleri devreye girmekte ve çocuk odasına ya da genç odasına geniş alanlar kazandırmaktadır.

İki yataklı ranza modeli ihtiyacınızı gidermiyor mu? Üç yataklı ranzalar peki ihtiyacınızı giderir mi? Üç çocuklu ve fazla odası olmayan aileler için mükemmel bir tercih olabilir üç yataklı ranzalar. Yavru yataklı ranza modelleri bulabileceğiniz gibi üç yatağın üst üste geldiği ranzalarda bulabilirsiniz. Tabii ki güvenlik önlemlerine ayrı bir önem vermeniz söz konusudur.

Sponsorlu Bağlantılar

üç yataklı ranzalar

Üç yataklı ranza modelleri sadece kalabalık aileler tarafından kullanılacak diye bir kaide yok. Üç çocuğunuz bile olmasa, üç yataklı ranzalar çocuklarınızın arkadaşı geldiğinde ya da arkabanız veya misafiriniz geldiğinde fazladan yer imkanı sunacaktır.

Üç yataklı ranzalar dikkatinizi çektiyse eğer mobilya firmalarını ziyaret ederek aradığınız ürüne ulaşabilirsiniz. Yalnız, standart ranzalara göre bulması biraz daha zor olabilir. Eğer çevrenizde bulunan mobilya firmalarında aradığınız ürün yoksa, bir mobilya firmasına özel olarak yaptırabilirsiniz. Aşağıda yer alan örnekleri incelemeniz bu konuda size yardımcı olacaktır.

üç yataklı ranzalar

üç yataklı ranza

üçlü ranza

üç kişilik ranza modelleri

üç yataklı ranza modelleri

üç yataklı ranzalar

üçlü ranza modelleri

üç kişilik ranzalar


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Üç Yataklı Ranzalar