Alternatif Site Adreslerimiz:

Fonksiyonel Mobilyalar

Sponsorlu Bağlantılar

 

Yaşamınızı pratikleştirmek ve kolaylaştırmak ister misiniz? Böyle bir soruya hayır diyebilenlerin sayısı oldukça azdır herhalde. Bugün yazımızda, fonksiyonel mobilyalar ile ilgili inceleme yapacağız. Daima yazılarımızda vurguladığımız fonksiyonel mobiyaları, görseller ile birlikte sizlere aktaracağız. En azından fonksiyonel ürünler ve fonksiyonel mobilyalar hakkında bir takım fikirleriniz oluşur diye düşünüyorum. Deminki sorunun cevabına evet verenler için fonksiyonel mobilyalar devreye girmekte. Hayatınızı birazcık daha kolaylaştırmak ve pratikleştirmek için, evinize alacağınız fonksiyonel ürünler işinizi fazlasıyla görecektir.

Fonksiyonel mobilyalar, nerede kullanılır? Merak ettiğiniz sorulardan biri bu sanırım. Aslında bakarsınız hayal gücüne dayalı bir durum. Ama üretilen mobilyalar hayal gücünü kısıtlandırabilir. Mutfakta, oturma odasında, yatak odasında, banyo ve diğer odalarda fonksiyonel mobilyalar kullanabilirsiniz. Oturma grupları, mutfak dolapları, sehpalar bu fonksiyondan nasibini alabilir.

Şimdi gel gelelim sizlere tanıtacağımz fonksiyonel mobilyalara.

Sponsorlu Bağlantılar

fonksiyonel mobilya modelleri

fonksiyonel mobilyalar

İlk olarak bu fonksiyonlu köşe koltuk modelini inceleyebilirsiniz. Keyfinize ve rahatınıza göre köşe takımını, rahat bir yatağa çevirebilirsiniz.

fonksiyonlu mobilyalar

Fonksiyonel sehpa modelleri, gün geçtikçe daha da artmakta ve neredeyse her evde bulunmakta. İhtiyaç anında, aniden misafirler geldiğinde çok işinize yarayacaktır, böyle bir sehpa modeli.

fonksiyonel mobilya

Küçük bir eviniz ve kalabalık bir aileniz varsa, bu ürün kurtarıcınız olabilir. Yemek masasına ekstra yer ayırmak istemeyenler çok kullanışlı. Hem gördüğünüz gibi, ayna görevi de görmekte.

fonksiyonlu mobilya modelleri

fonksiyonlu masa

Sıkıldığınız zamanlar ne yapacağınıza karar veremiyor musunuz ya da arkadaşlarınız geldiğinde? Kısa süre içinde bilardo masasına dönüşen bu yemek masasına ne dersiniz? Bilardo size haz veriyorsa, kesinlikle aradığınız bir fonksiyonel mobilya olmalı, bu ürün.

fonksiyonel mobilya

Çok iyi düşünülmüş bir orta sehpa görüyorsunuz. İhtiyaç anında parçalar birçok işinizi görecektir. Hem de koltuğun yanına rahatca yerleşmesi de avantaj.

fonksiyonel mobilyalar

Yukarıda yer alan ürün ise çocuk odaları için çok kullanışlı gözüküyor. Aslında bir ranzanın görevini görüyor ama ihtiyaç anında ortaya çıkması, bu ürünün avantajı. 

fonksiyonlu ürünler

En fonksiyonel, en kullanışlı ürün bu olsa gerek. Bir orta sehpanın, yemek masasına dönüştüğünü görmek bile keyif veriyor doğrusu. Ufak odalar için mükemmel bir tercih.

fonksiyonel ürünler

Yatağınız, mutfağınız, çalışma masanız... Bunların hepsi bir bavul büyüklüğünde olsa çok iyi olmaz mı?


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Fonksiyonel Mobilyalar