Alternatif Site Adreslerimiz:

Mondi Koltuk Takımları ile Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Farklı farklı firmalar, çeşit çeşit ürünler...

Evini dekore etmek isteyenlerin aradığı ilk şey çeşittir. Bir ürün seçerken, onun zevkimiz ve evimiz ile bağdaşması gerekli. İşte aradığımız ürünü bulmak için bol çeşit, ekstra bir avantaj sağlayacaktır. Hem kalite, hem fiyat, hem de tasarım olarak aradığınız ürünleri karşılaştırmanın en verimli hali bu çeşitlilik ile gerçekleşmekte. Aynı şekilde farklı firmaların olması, firmalar arasında ki rekabeti de kızıştırmakta. Bu da alıcının faydasına... 

Rakipleri arasında sesini duyuran ve onlardan eksik kalmayan bir firmanın koltuk takımlarını görmek isteyeceğinizi düşündük. Mondi koltuk takımları, belki aradığınız ürünü içermektedir. Kalitesi ve ürünlerinin tasarım çizgisi ile ses getiren Mondi, bakalım koltuk takımları ile takdirinizi kazanacak mı?

Sponsorlu Bağlantılar

mondi koltuk takımları

İlk olarak bu yeni tasarımı görmeniz daha uygun. Angela koltuk takımı günümüzün modası olan Osmanlı Dönemi figürlerini içermekte. Avangart olarak tabir edebileceğimiz bir koltuk takımı. Modayı ve trend ürünleri yakından takip edenler bu detayları biliyordur. Angela koltuk takımının fiyatı 3690 TL'dir.

mondi koltuk takımları modelleri

Mondi koltuk takımları arasında yeni sezon ürünlerden bir diğeri ise yukarıda gördüğünüz üründür. Angela koltuk takımına göre daha modern ve daha sade bir tasarıma sahip, Belgrad koltuk takımı. Özel kırlent tasarımı, takıma zenginlik katmış. Ürün fiyatı 3879 TL'dir.

mondi koltuk modelleri

Deri, kumaş ve ahşabın bir arada kullanılması ile elde edilen bu tasarım salonunuza renk katacak.  Venezia koltuk takımının fiyatı ise 2790 TL civarında.

mondi koltuk takımı modelleri

Mondi koltuk takımı modelleri arasında yer alan Genova adlı bu takım, ahşap detaylar ile modernleştirilmiş. Kapiçino renginin hakim olduğu bu koltuk takımına 3398 TL civarındaki fiyatla ulaşabilirsiniz.

mondi koltuk takımları

Parma koltuk takımı 3380 TL civarındadır.

mondi koltuk takımı fiyatları

Tarzınız klasik çizgiler ile daha mı uyumlu? O zaman size bu klasik takımı önerebilirim. Evitra isimli bu Mondi koltuk takımının fiyatı 4000 TL civarında seyretmektedir.

mondi koltuk takımları fiyatları

Yoksa modern mi? Mondi koltuk takımları arasında yer alan Valencia koltuk takımı aradığınız ürün grubu olabilir. 3668 TL ürün fiyatıdır.

mondi koltuk

Royal Delux isimli bu koltuk takımının fiyatı ise 3668 TL'dir.

Mondi koltuk takımları, yukarıda yer alan ürünler ile sınırlı değil, haberiniz olsun. Daha birçok model, Mondi mağazalarında sizleri bekliyor. 


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Mondi Koltuk Takımları ile Fiyatları