Alternatif Site Adreslerimiz:

Mondi Yemek Odası Takımları ile Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Sıradan bir yemek odası yerine hem kullanışlı hem de tasarım olarak beğenileri üzerine toplayan bir yemek odası takımına ne dersiniz? Bu soruyu sanıyorum, kimse olumsuz cevaplamaz. Herhalde yemek odasını daha kullanışlı ve daha estetik hale getirmek çoğu kişinin hayalleri arasında yer alıyordur.

Yemek odasını sadece yemek yenilen bir yer olarak düşünmek son derece yanlış olacaktır. Yine aynı şekilde sadece yemeğin tadının önemli olduğu düşüncesi de yanlış. Yemeğin sunumu ve yemek odası takımının şık duruşu, o günkü yemeğin tadı kadar önem arz eder. Yemeğin tadına tat katar. Düşünsenize, şık bir restoranda özel bir akşam yemeği hissini veren bir yemek odası takımına hayır der misiniz?

Yemek odası takımı evinize davet ettiğiniz misafirlerinize özel bir sunum yapmak istediğinizde büyük yardımcınız olacaktır. Şöyle ki: ergonomik tasarıma sahip ve estetik bir yemek odası takımı misafirlerinize özel olduklarını hissettirecektir. Lafı daha fazla uzatmadan isterseniz asıl konumuza gelelim. Bugün sizlere Mondi yemek odası takımlarını tanıtacağız. Yemek odası takımını yenilemek ya da ilk defa bir yemek odası takımı almak isteyenler için Mondi yemek odası takımları iyi bir seçenek olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

İşte bahsettiğimiz Mondi yemek odası takımları ve fiyatları:

mondi yemek odası takımları

İnce detayları ile dikkat çeken, beyaz ve ahşabın muhteşem bir birliktelik yakaladığı bu Mondi yemek odası takımı, 2800 TL civarında bir fiyatla satışa sunulmaktadır. Ürün adı Akdeniz'dir.

mondi yemek odası

Lazio yemek odası ise ahşap ve kapiçino tonlarını bir arada bulundurmakta. Bu modern yemek odası takımının fiyatı ise 2230 TL civarındadır.

mondi yemek odaları

Beyaz rengi ile ahşap tonu her zaman şık bir birliktelik yakalamakta. Bunu bilen Mondi, Novel yemek doası takımında da aynı birlikteliği kurmuş. İhtiyacınıza göre kitabeli veya sabit yemek masası şeklinde tercih edebileceğiniz Novel yemek odası takımı 1650 TL ile 1975 TL arasında değişen fiyatlara sahip.

mondi yemek odası modelleri

Ürüne ait ayrıntılı işcilik ilk göze çarpanlardan. Şık bir yemek odası takımı olan Evitra isimli bu model 3000 TL civarında seyreden fiyatı ile alıcılarını beklemekte.

mondi yemek odası fiyatları

Mondi yemek odası takımları arasında herhalde en zarif takım yukarıda gördüğünüz İnci isimli yemek odası takımıdır. 2760 TL ürünün şuan ki fiyatıdır.

mondi yemek odası takımları

Bu ürünün adı ise Castano'dur. Takımın fiyatı 2985 TL'dir.

mondi yemek odası takımları fiyatları

En yeni tasarımlardan biri olan Angele yemek odası takımı, avangart çizgiler barındırıyor üzerinde. Bu yemek odası takımına sahip olabilmek için 3660 TL civarında bir fiyatı gözden çıkartmalısınız. Böyle bir güzellik için değer.

mondi yemek odaları

Mondi yemek odaları arasında bulunan bir diğer yeni tasarım ise yukarıda gördüğünüz Telas isimli bu takımdır. Ürün fiyatı 3689 TL'dir.

mondi yemek odası

Koyu renkler gönlünüzü mü fethediyor? Palermo yemek odası aradığınız bir takım olabilir. Fiyatı 2900 TL civarındadır.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Mondi Yemek Odası Takımları ile Fiyatları