Alternatif Site Adreslerimiz:

Kilim Yatak Odaları ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Kendinizi özel hissetmeye ihtiyacınız mı var? O halde size özel hissettirecek adımları evinizde atmanın vakti geldi demektir. Belki mutfakta, belki de banyoda... Ama bize sorarsanız, yatak odaları bu değişimi hakeden ve size özel olduğunuzu hissettirecek bir alandır. Tabii ki kısa süre önce yenilediyseniz yatak odanızı, yeni birşeyler almanıza gerek yok. O zaman bu değişimi salon, mutfak veya banyo için düşünebilirsiniz.

Yatak odanız size yeterince şık ve kullanışlı gelmiyorsa, demin de dediğimiz gibi size özel olduğunuzu hissettirecek adımlar atmanızda fayda var. Yeni nesil bir yatak odası takımı satın alarak, bu konuda büyük bir adım atabilirsiniz.

Artık yeni bir yatak odası almayı düşünüyorsanız eğer, birçok farklı model arasında göz gezdirme gereksinimi doğmuş olmalı sizde. Yapacağınız seçimden en ufak bir kuşku duymamak içindir belki de bu. Birçok firma size yatak odası modellerini sunmakta. Bunlardan biri olan Kilim Mobilya, yatak odaları ile gönlünüzü fethedecektir diye düşünüyoruz açıkcası. Çünkü Kilim yatak odaları modelleri ve fiyatları farklı zevklere ve farklı bütçelere hitap etmekte. Birbirinden güzel tasarımlarda ve kalitede birçok yatak odası modeli bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

kilim yatak odaları

Kilim yatak odaları modelleri arasında bulunan yukarıdaki yatak odası, yeni sezon tasarımlar arasında bulunuyor. Beyazın ve ahşabın eşsiz birlikteliği, çok iyi kullanılmış bu takımda. Barcelona isimli bu yatak odasının fiyatı 4170 TL civarındadır.

kilim yatak odaları modelleri

Yeni sezon tasarımlarla devam ediyoruz. Şimdi sırada Valencia yatak odası takımı var. Kapiçino ve ahşabın birlikteliğine rastlayabilirsiniz bu takımda. Modern tasarıma sahip bu yatak odası takımın fiyatı ise  2790 TL'dir. Yatak odasını yenilemeyi düşünenlere duyurulur.

kilim yatak odası

Beyazın ferahlatan ve rahatlatan özelliğinden vazgeçemiyor musunuz? O halde Bravo yatak odası takımı size göre olmalı. Ürün fiyatı 3800 TL'dir.

kilim yatak odaları fiyatları

Kilim yatak odaları takımları arasında yer alan Alyans adlı bu takımda da ince detaylar görülmekte. Kapiçino ve ahşabın birlikteliği bu takımda da mevcut. 3850 TL gibi bir fiyatla sizleri bekliyor.

kilim yatak odası takımları

Sedef isimli bu yatak odası takımı, özel tasarım arayanlar için ideal. Özel detaylar ve kulplar, ürünü benzersiz kılıyor. Ürün fiyatı ise 3825 TL civarında...

kilim yatak odaları takımları

Mimoza isimli bu yatak odası da Kilim yatak odası modelleri arasında yer bulan bir tasarımdır. Siyah ve beyaz renginin hoş birlikteliği, çok iyi bir şekilde yansıtılmış. 3190 TL ürün satış fiyatıdır.

kilim yatak odaları

Okyanuz isimli bu yatak odasının fiyatı ise 3400 TL'dir.

kilim yatak odası fiyatları

Yine hoş tasarıma sahip, şık bir yatak odası takımı görüyoruz yukarıda. Ege yatak odası takımının fiyatı 2090 TL'dir.

kilim yatak odası modelleri

Kilim yatak odaları arasında son olarak tanıtacağımız ürün Sahil isimli yukarıdaki takımdır. Takım fiyatı 1949 TL'dir.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Kilim Yatak Odaları ve Fiyatları