Alternatif Site Adreslerimiz:

Doğtaş Bebek Odaları ile Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Bir bebek odası için mobilya seçmeye karar verdiyseniz eğer daha dikkatli ve seçiçi olmalısınız. Sadece mobilya için geçerli değil aslında, alınacak her eşyanın veya aksesuarın dikkatli seçilmesi gereklidir. Bebek odaları için alacağınız ürünleri seçerken, hem kaliteli hem de güvenli olduğunu düşündüğünüz ürünler sepetinizde olmalı. Şöyle açıklayalım isterseniz: kalitesi düşük bir mobilyanın boyası da aynı seviyede kalitesiz ve zararlı olacaktır. Bu da doğrudan olmasa bile dolaylı yollarla, bebeğinizi etkileyecektir.

Kalite standartı da önemli değil sadece, güvenliliği üst seviyede olan ürünler ve mobilyalar bebek odası için kullanılmalı. Mesala keskin köşeli bir eşya dolabı yerine yuvarlak köşeli bir eşya dolabı daha güvenli olacaktır. Bebeğiniz emeklemeye veya yürümeye başladığı zaman emin olun yuvarlak köşeli mobilyaların uygun olduğuna siz de katılacaksınız.

Bebek odaları arasında daha seçiçi davranmanız gerektiğini biraz önce belirttik. Kalitesine ve ürünlerine güvendiğimiz Doğtaş'ın bebek odalarını sizlere tanıtacağız bugün. Doğtaş bebek odaları arasında çok fazla model olmasa da hayran olunacak iki adet model bulunmakta. Biri Birdy bebek odası, diğeri ise Country bebek odasıdır. Umarım ki Doğtaş bebek odaları modelleri hem tasarım itibarıyla ihtiyaçlarınızı karşılayacak hem de fiyat konusunda cebinizi yakmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar

doğtaş bebek odaları

doğtaş bebek odası

Doğtaş Birdy bebek odası sevimli görünümü ve tasarımı ile hem güvenli hem de kaliteli bir üründür. Erkek ve kız bebekler için farklı renk kombinleri bulunmaktadır. İhtiyacınıza göre karyola yanında, isterseniz ek çekmecelere sahip olabilirsiniz. Bu bebek odası takımının fiyatı 4000 TL civarındadır.

doğtaş bebek odaları fiyatları

doğtaş bebek odası modelleri

Doğtaş bebek odaları arasında yer alan bir diğer ürün ise Country bebek odası takımıdır. Beyaz rengi ile bebeğinizi rahatsız etmeyecek bir konsepte sahip. Ahşap ayakları, açık renk ile uyum içerisinde. İhtiyaca göre yine fazladan çekmeceler... Bu takımın fiyatı ise 5140 TL civarındadır.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Doğtaş Bebek Odaları ile Fiyatları