Alternatif Site Adreslerimiz:

Doğtaş Köşe Takımları ile Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Oturma grupları arasında köşe takımları, ergonomik yapısı ve tasarım çizgisi ile beğeni kazanmaktadır. Ev sahiplari tarafından sık bir şekilde tercih edilen bir üründür köşe takımları. Fazladan oturma alanı sunması ve tasarımının geniş evlerde, köşelere olan uyumu ile dikkat çekmesinden dolayı tercihler arasında bulunmaktadır.

Birçok farklı firma köşe koltuk takımları ile kullanıcılar karşısına çıkmakta. Bu firmalardan biri olan Doğtaş'ın köşe takımlarını bugün sizlere tanıtacağız. Köklü ve kaliteli bir firma olması, Doğtaş köşe takımları modellerini daha da ön plana çıkartmaktadır.

Doğtaş köşe takımları arasında yenilikçi, modern ve özel tasarımlı, birbirinden şık modellere rastlayabilirsiniz. Zevklerinizi konuşturarak, eviniz ile uyum içerisinde bulanacak bir model seçmek, tek yapmanız gereken.

Sponsorlu Bağlantılar

doğtaş köşe takımları modelleri

Doğtaş köşe takımları modelleri arasında birçok seçecek mevcut. Bugün, size birkaç farklı modelin tanıtımını yapacağız. İlk sergileyeceğimiz ürün yukarıda yer alan, Mistral köşe takımıdır. Köşe sehpası ve rengi ile çok sevimli bir tasarıma sahip. Oldukça da ergonomik. Hem yatağa , hem de sandığa dönüşebiliyor. Mistral köşe takımının fiyatı şuan 2432 TL'dir.

doğtaş köşe takımları

Yukarıda yer alan açık tonlu bu ürünün ismi ise Maldiv'dir. Ufak yapısı ile küçük salonlara kolayca uyum sağlayabilir. 1418 TL, ürünün fiyatıdır.

doğtaş köşe koltuk takımları

Farklı renk kombinasyonları arasından zevkinize göre tercih yapabileceğiniz bir ürün, Innovia köşe takımı. Berjerde kullanılan özel desenli kumaş, adeta özgün bir tasarım olduğunu ifade ediyor bizlere. Bu şık takımın fiyatı ise 4313 TL. 

doğtaş köşe takımı

Açık tonları sevenler için Lucca köşe takımı çok uygun. Koyu tonlarda olan ahşap ayakları ile şık bir birliktelik yakalayan bu Doğtaş köşe takımının fiyatı 2647 TL.

doğtaş köşe takımları fiyatları

Yine ergonomik, kullanışlı tasarımı ile dikkat çeken bir ürünle karşı karşıyayız. Renk alternatifleri bulunan Angel köşe takımı, 2197 TL fiyatı ile sizleri beklemekte.

doğtaş koltuk takımları

Çok özel bir tasarım. Kolay kolay rastlayamayacağınız, adeta size özel bir ürün görüyoruz yukarıda. Mor rengin asaletinden faydalanabileceğiniz gibi beyaz rengin ferahlığından da faydalanabilirsiniz. Renk seçenekleri bu üründe de mevcut. 5398 TL, Fiore köşe takımının satış fiyatıdır.

doğtaş köşe koltuk

Modern tasarımlı Soft köşe takımı da Doğtaş'ın bünyesinde bulunuyor. Zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebileceğiniz bu takım, 2609 TL satış fiyatı ile Doğtaş satış noktalarında...

doğtaş köşe takımları

Alternatif renk seçenekleri ile kullanıcının beğenisini kazanan, metal ayaklı bu şık köşe takımı 2985 TL fiyatı ile sizleri bekliyor. Ürün adı: Emonition...

doğtaş köşe koltuk modelleri

Kadife kumaşı ile dikkat çeken Pearl köşe takımı, 3166 TL fiyatı ile...

doğtaş beyaz köşe takımları

Doğtaş köşe takımları modelleri arasında yer alan, beyaz renkli ve küçük ebatlı Pasifica köşe takımı 1746 TL' den satışta. Küçük alanlar için ideal bir ürün.

doğtaş köşe takımları

En son tanıtımını yapacağımız ürün ise yukarıda yer alan Innova Plus adlı modeldir. Beğenilen ve tercih edilen köşe takımları arasında yer alan bu ürün, 3864 TL fiyatı ile Doğtaş mağazalarında...


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Doğtaş Köşe Takımları ile Fiyatları