Alternatif Site Adreslerimiz:

Deri Koltuk Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Ev dekorunda değil de genellikle ofislerde gördüğümüz deri koltukların,  evlerimizde de kullanılarak oldukça şık görüntüler sergileyeceğinden eminim. Piyasada kullanılan deri çeşitleri suni deri ve gerçek deri kaplamalardır. Eğer deri koltuk almayı düşünüyorsanız öncelikli olarak kullanılan derinin 1. sınıf (gerçek deri) malzemeden imal edildiğine dikkat etmeniz gerekir. Aksi taktirde deri koltuklar bir süre sonra, belki kaba bir tabir olacak ama altınız ıslanmış gibi bir his bırakacaktır. Bu durum eminim sizi de rahatsız eder. Bu hissin oluşması kullanılan deri malzemenin kalitesizliğinden kaynaklanır. Sadece bu his değil, kullanılan deri malzeme bir süre sonra aşınacak ve pul pul dökülmeye başlayacaktır. Bu da koltuk takımlarınızı kullanılamaz hale getirecektir. Karşılaşmanız muhtemel olan bu sonucu önlemek için daha çok gerçek deri koltuk modelleri arasından uygun bir ürünü almanız tavsiye edilir.

Deri, kullanımı zor bir malzemedir. Deri koltuk modellerini günümüzde her yerde bulmanız mümkündür. Sadece siyah değil farklı renklerde deri koltuk modelleri de mevcuttur. Dilerseniz kendi beğendiğiniz bir renkte bile deri koltuk takımı tasarlatabilirsiniz. Bu size biraz maliyetli gelebilir ama göz zevkim her şeyden önce gelir diyenler için ideal bir fırsattır.

beyaz deri koltuk modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Sizlere bunun yanında aldığınız deri koltuğu nasıl temizlemeniz gerektiği hakkında ufak tefek bilgiler de vermek isterim. Temizliğe başlamadan önce derinizin üzerini nemli bir bezle silmelisiniz. Şayet direk sıcak suyla silerseniz koltuğunuzda yıpranmalar oluşabilir. Sildikten sonra biraz sıvı sabun kullanarak tekrar koltuğunuzu yavaş yavaş silebilirsiniz. Sabunu asla direk deriye uygulamayın. İlk önce bezinize iyice yedirin. Sabunla sildiğiniz deriyi tekrar nemli bir bezle silin. Farkındaysanız sıcak ve fazla su hiç kullanmıyoruz. Çünkü deriyi yıpratan başlıca unsurlardandır. Kuru bir bezle deri koltuğunuzu kurulayın. Fakat unutmamak gerekir nem, deri için oldukça sağlıksızdır. Bu yüzden koltuklarınızı sildikten sonra çok iyi bir şekilde havalandırmanız gerekir. Kuruduğundan emin olduktan sonra bezinizi çok az yağlayıp koltuğa iyice yedirin. Bu koltuğunuzun daha canlı ve parlak görünmesini sağlayacaktır.

deri koltuk modelleri

modern deri koltuk modelleri

deri koltuk

modern deri koltuk

deri koltuk takımları

renkli deri koltuk modelleri

kırmızı deri koltuk takimlari

beyaz deri koltuk takımları

deri koltuklar

deri koltuk takımı

deri koltuk modelleri

deri koltuk


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Deri Koltuk Modelleri