Alternatif Site Adreslerimiz:

Bellona Klasik Koltuk Takımları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Son dönemde, bildiğiniz gibi klasik ve avangart olarak tabir edilen mobilyalar sıklıkla tercih edilmekte. Yatak odası takımı, yemek masaları ve oturma grupları, klasik ve avangart çizginin en hoş şekilde işlendiği mobilyalardan. İlgi gören mobilyalara baktığımızda, bu tasarım çizgisinin en çok, demin belirttiğimiz ürünlerde hakim olduğunu görebiliriz.

Klasik çizgilere sahip ürünler, son dönemde bu ürünlere olan ilginin artması ile süregelen şu zaman karşınıza oldukça fazla çıkmaktadır. Bu ilginin sebebi günümüzde yaygınlaşan Osmanlı devri dizileri olarak görülebilir. Dizilerde gördüğünüz ayrıntılı, işlemeli ve kaliteli işçilik ile dekore edilen ürünler, artık sizin evinizde de yerini alabilir.

Birçok mobilya firması klasik tasarımlı ürünlere olan ilgiyi iyi ölçüp tartmış olmalı ki, her yerde bu mobilyalar ile rahatlıkla karşılaşılabilir. Bugün sizlere kalitesi, ürünleri ile lider mobilya üreticilerinden olan Bellona'nın klasik koltuk takımları modellerini sunacağız. Klasik çizgili çok fazla koltuk takımı ile karşılaştığımız söylenemez ama yine de bu ürünleri görmeniz, seçim yaparken size fikir verecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bellona klasik koltuk takımları arasında iki farklı çizgiye sahip model bulunmakta. Bir koltuk takımı avangart çizgilere sahipken, bir diğer koltuk takımı ise klasik çizgilere sahip. En iyisi gözleminizi kendiniz yapın, işte o Bellona klasik koltuk takımları:

bellona klasik koltuk takımları

bellona klasik koltuk

Bellona klasik koltuk takımları arasında yer alan ilk model, göz kamaştıran kumaş rengi ve tasarımı ile yukarıdaki üründür. Victoria isimli bu koltuk takımı avangart çizgiler ile tasarlanmış. Bu şık ürünün fiyatı 5290 TL'dir.

bellona klasik avangart koltuk takımları

Klasik görünümlü tasarımı ile Destine Lüks isimli bu takım da ilginizi çekebilir. Destine isimli bu takımın fiyatı ise 3000 TL civarındadır.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Bellona Klasik Koltuk Takımları