Alternatif Site Adreslerimiz:

Çilek Bebek Karyolası ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Anne adayları ve anneler bebek odasını hazırlarken daha heyecanlı ve dikkatlidirler. Bir ürün seçerken ince eleyip sık dokumanın ne demek olduğunu onlar daha iyi bilir. Bebek odası için bebek karyolası, gardrobu, çamaşırlığı olmazsa olmaz mobilyalar arasındadır. Aileler bu ürünleri almak istedikleri zaman karşılarına birçok farklı firma tarafından tasarlanan ürünler çıkmakta. Önde gelen firmalardan biri olan ve size alternatifler sunan Çilek, bebek karyolası ve bebek odası mobilyaları ile dikkat çeken ve tercih edilen bir firmadır. Kaliteli, güvenli ve hoş tasarımlı ürünleri ile sizin de dikkatinizi çekmiş olmalı.

Bebek odası için bir takım düşünmeyebilirsiniz. Sadece bir bebek karyolası belki de aradığınız. Bugün alternatif olarak değerlendirebileceğiniz Çilek bebek karyolası modellerini size sunacağız. İhtiyaçlarınıza yönelik, bebeğinize rahatlığı vaad eden ve cebinize uygun bir ürün ile karşılaşacağınızdan eminim. İşte o Çilek bebek karyolası ve fiyatları...

Çilek bebek karyolası modellerine baktığımızda, 3 farklı ürün grubu altında yer alan karyolaları görebiliriz. Bu ürün grupları: Baby Safari, Baby Flower ve Baby Dream'dir.

Sponsorlu Bağlantılar

çilek bebek karyolası

Yukarıda gördüğünüz Çilek bebek karyolası modeli, Baby Safari isimli bir üründür. Küçük sevimli aslan ve yine sevimli doğa figürleri ile süslenerek bebeğinizin ilgisini çekebilecek bir model. Ürün fiyatı 599 TL'dir.

çilek bebek karyolası

Bebeğiniz ilk günden itibaren hızlı bir şekilde büyüyecektir. Buna göre ihtiyaçlarınız da artabilir. Daha çok kullanım alanı sunan bu bebek karyolasının fiyatı 1295 TL'dir.

çilek bebek karyolası fiyatları

��ilek bebek karyolası modellerinin bir diğeri Baby Dream isimli takım adı altında sunulan yukarıdaki üründür. Yine geniş alan isteyen annelerin ihtiyacını rahatlıkla karşılayacak bu ürün 1095 TL'dir.

çilek bebek beşikleri

Bu Çilek bebek karyolasının fiyatı ise 499 TL'dir.

çilek bebek karyolaları

Küçük prenseslere özel bir bebek karyolası görmekteyiz. Pembe renkleri, çiçek ve kelebek desenleri ile sevimli mi, sevimli. Baby Flower isimli bu Çilek bebek karyolası modelinin fiyatı ise 599 TL.

çilek bebek beşiği modelleri

İhtiyaçlar devamlı artabilir. Bunu düşünerek tasarımlarına büyüyen bebekler için bu karyola tipini katan Çilek, bu ürünü 1295 TL ile mağazalarında satmaktadır.

Bu ürünler dışında Çilek, hem sallanabilir bir bebek karyolası ve bir bebek beşiğini de bünyesinde barındırmakta. Beyaz renkli bebek beşiğinin fiyatı 299 TL, sallanabilir bebek karyolasının fiyatı ise 599 TL'dir.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Çilek Bebek Karyolası ve Fiyatları