Alternatif Site Adreslerimiz:

Modern Ofis Mobilyaları Modelleri 2012

Sponsorlu Bağlantılar

 

Ofislerinizde de görsellik arıyorsanız , modern ofis mobilyaları sizin için düşünülmüş olmalı.Artık ofis ortamlarında şık , modern ve kullanım alanlarını daha da genişleticek ofis mobilyaları rağbet görmektedir.Deri ve cam ürünleri , bu alanlarda en çok kullanılanlar arasındadır.Genellikle ofis koltuk takımlarında tercih,deriden yanadır.Siyah ve kahverengi deriler, ofis mobilyaları arasında ilgi odağı olmakta.

Farklı ve ilginç çalışma masaları , modern ofis ortamının oluşturulmasın en önemli unsurlardandır.Kendine hayran bırakan modern çalışma masaları ofisinizde farklı bir hava yaratıcaktır.

Canlı , farklı renk tonlarının camlarda kullanımı hayranlık vericidir.Cam ürünlerde mavi ve yeşik renkleri oldukça fazla kullanılmaktadır.En dikkat çekici ürünlerde , bu tonların kullanıldığı modellerdir.

Sponsorlu Bağlantılar

Modern ofis mobilyaları modelleri arasında çoklu çalışma masaları da oldukça ilgi çekmektedir.Kullanım alanı git gide yaygınlaşan bu çalışma masaları , üç dört kişinin yan yana çalışabilmesine olanak vermektedir.

modern ofis mobilyaları

Dinlenmek için kullanılan puf koltukları , son zamanlarda kullanımı yaygınlaşan ürünlerdendir.

Büyük iş merkezlerinde daha fazla rastlayabileceğiniz modern ofis mobilyaları , her iş alanında yerini alıcaktır.Konforlu , şık ve renkli ofis mobilyaları tercihleriniz arasında olmalı.

Fikir edinmeniz için bir araya getirdiğimiz modern ofis mobilyaları modelleri : 

modern ofis mobilyaları

modern ofis mobilyaları 2

modern ofis mobilyaları

modern ofis mobilyaları 3

modern ofis mobilyaları

modern ofis mobilyaları 4

modern ofis mobilyaları

modern ofis mobilyaları 5

modern ofis mobilyaları

modern ofis mobilyaları 6

modern ofis mobilyaları modelleri

 


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Modern Ofis Mobilyaları Modelleri 2012