Alternatif Site Adreslerimiz:

Koçtaş Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

İstatistiklere baktığımızda yatak odası, oturma odalarından sonra en çok detayı düşünülen ve dekorasyonuna önem verilen odalardan biri olduğunu görmekteyiz. Her zevke ve bütçeye uygun yatak odası takımı bulmak mümkün. Modern ve klasik tarzlar ile karşınıza gelen yatak odası takımları, bulunamaz ve benzersiz bir görünüme odalarınızı bürümekte. Arayışın ve ihtiyacın çok olduğu bu alanda firmalarda boş durmamakta ve adeta tasarım konusunda birbiriyle yarışmaktadır. Önde gelen mobilya firmalarının yanı sıra adını duymadığınız mobilya firmaları da çok hoş yatak odası takımları ile karşınıza gelmekte. Bugün önde gelen firmalardan biri olan Koçtaş'ın yatak odası takımları ve fiyatlarına göz atacağız. Koçtaş yatak odası takımları arasında 5 farklı modelin olduğunu belirtelim. Takım fiyatı ile bütçenize de uygun olabilecek Koçtaş yatak odaları modelleri, zevkinize de emin olun hitap edecektir.

koçtaş yatak odası takımları

Özel gardrop tasarımı ile dikkat çeken bu Koçtaş yatak odası takımının fiyatı 1399 TL'dir. Carmen isimli bu takımda modern çizgiler ağırlık basmakta. Açık tonu ile yatak odanıza ferahlık kazandıracak Carmen yatak odası beğeninizi kazanmıştır umarım.

Sponsorlu Bağlantılar

koçtaş yatak odaları takımları

Koçtaş yatak odası takımları arasında bulunan daha klasik formatlarda tasarlanan bu model, Lora yatak odası takımıdır. Beyaz yatak odası takımlarının ne kadar çok sevildiğini, herhalde Koçtaş firması bilmekte. Beyaz rengi ve hoş detayları ile uyum içerisinde olan bu yatak odası, gönlünüzü kazanmış olabilir. Takım fiyatı 1299 TL'dir.

koçtaş yatak odası modelleri

Farklı kombinler ve dekor çizgisi ile renklendirebileceğiniz; sade ve sadeliğinin yanında modern bir yatak odası takımı olan Jasmine yatak odası, 1149 TL fiyatı ile karşınıza gelmektedir.

koçtaş yatak odaları

Bolivia adlı bu takım da Koçtaş yatak odası modelleri arasında yer bulan bir üründür. Sade ve standart yatak odalarını andıran tasarımı ile beğeni kazanabilir. Bu takımın fiyatı ise 1349 TL'dir.

koçtaş yatak odası fiyatları

Yine açık tonlarda ve yine modern bir tasarım görüyoruz. Koçtaş yatak odası takımları ile çoğunlukla hanımların takdirini kazanacaktır. Monaca yatak odası takımı 1299 TL fiyatı ile sizi beklemekte.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Koçtaş Yatak Odası Takımları ve Fiyatları