Alternatif Site Adreslerimiz:

İstikbal Televizyon Koltuğu

Sponsorlu Bağlantılar

 

Mobilya denildiğinde akla gelen ilk firmalardan birisi olan İstikbal, son derece rahat ve oldukça kaliteli olan ürünleriyle yeni sezonda da müşterilerinin beğenisini kazanmaya devam etmekte. Kullanılan ahşap, kumaş ve deri gibi malzemelerin kaliteli olmasının yanı sıra tasarımcılarının muhteşem işler yapmasıyla ortaya çıkan İstikbal televizyon koltuğu da öne çıkan bir ürün olma yolunda hızla ilerlemektedir. Baba koltuğu olarak da anılan televizyon koltukları akşam, tv karşısına geçtiğinizde konforlu ve rahat bir kullanım imkanı sunarak dinlenmenizi de sağlayacaktır. İstikbal televizyon koltuğu modelleri arasından seçim yapacaksanız eğer, televizyon koltuğunun öncelikle evinizdeki diğer eşyalar ve renklere uyumlu olup olmadığını göz önünde bulundurmalısınız. Uygun renk ve model de bir tv koltuğu aldığınızda , bu koltuk evinize estetik bir görüntü katacaktır. Kaliteli ve konforlu olarak üretilen İstikbal televizyon koltuğu, tv karşısına geçtiğinizde sizleri gevşetecek ve rahatlatacaktır. Hatta gün gelecek tv karşısında bu koltuk üzerindeyken uyuyup kalacaksınız. Şaşırmamanız adına şimdiden söylüyoruz.

istikbal televizyon koltuğu

Farklı renk seçenekleri ile İstikbal mağazalarında sizi bekleyen Babil tv koltuğu, dilediğiniz zaman sizi rahatlatacak konuma geçebilir. Sadece televizyon izlemek için değil; kitap ve dergi okumak için de bu koltuğu kullanabilirsiniz. Bu televizyon koltuğunun fiyatı 642 TL'dir.

Sponsorlu Bağlantılar

istikbal televizyon koltuğu modelleri

İstikbal televizyon koltukları arasında bulunan Dublin adlı model, elektronik düzeneği ile rahatlıkla istediğiniz pozisyona geçebilmektedir. Bu özelliği ile sıradan tv koltuklarının ötesinde kalmakta. Yine farklı renk kombinleri arasından seçim yapmanız mümkün. Dublin tv koltuğunun fiyatı 889 TL.

istikbal tv koltuğu

Mandarin tv koltuğu da çok rahat gözüküyor. Bu ürünün fiyatı 1114 TL. 

istikbal televizyon koltukları

İstikbal tv koltukları arasında daha ufak yapılı bir ürün görüyoruz, yukarıda. Calvin tv koltuğu diğer ürünler gibi farklı renk seçenekleri ile karşınıza çıkmakta. Calvin tv koltuğunun fiyatı 608 TL.

istikbal televizyon koltuğu

Oslo tv koltuğu da İstikbal'in ürünleri arasında yer almakta. Yine renk seçenekleri mevcut. Salonunuz ya da yatak odanız ile uyumlu bir tercih yapabilirsiniz. Oslo televizyon koltuğunun fiyatı 608 TL.

istikbal tv koltuğu

İstikbal televizyon koltuğu modelleri arasında daha basit bir model. Vivaldi tv koltuğunun fiyatı 273 TL.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon İstikbal Televizyon Koltuğu