Alternatif Site Adreslerimiz:

Bellona Köşe Takımları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Şıklığı, konforu ve kaliteyi modern anlayışla birleştirerek bir araya getiren Bellona bu seneki köşe takımları ile de oldukça iddialı olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle gerektiğinde bir yatak, yan kısımları bir sehpa olarak kullanılan parçalardan oluşturulmuş Bellona köşe takımları, oldukça cazip fiyat ve uygun ödeme koşulları ile büyük beğeni toplamaktadır. Modern bir anlayışla  ve muhteşem incelikte tasarlanmış Bellona köşe takımları arasında en çok rağbet gören renkler beyaz, kırmızı ve kahve tonlarıdır. Bellona köşe takımları arasında kırmızı modellerde, kollarda kullanılan kumaş oldukça estetik bir görüntü katmıştır. Luna köşe takımında kırmızı ve krem renginin  bir araya getirilmesiyle farklı ve sofistike bir tasarım ortaya çıkarılmış. Gerektiğinde açılarak geniş bir yatak haline gelebilen Bellona köşe takımları misafirleriniz geldiğinde en büyük yardımcınız olacaktır.

Bazı Bellona köşe takımları klasik anlayıştan kopmak istemeyen ve nostalji yaşamak isteyenler için özel olarak tasarlanarak onların da bu özlemi göz önünde bulundurulmuştur. Uygun fiyat ve cazip ödeme koşullarıyla hemen her keseye uygun Bellona köşe takımları bulmak mümkündür.

bellona köşe takımları

Sponsorlu Bağlantılar

Bellona köşe takımları arasında bulunan yeni modellerden birini görüyoruz yukarıda. Senfoni köşe takımı belirttiğimiz gibi köşelerinde sehpa yerine kullanabileceğiniz alanları ile dikkat çekiyor. Krem ve ahşap tonunun birbirine ne kadar yakıştığını bu örnekte görebiliriz. Senfoni köşe takımının fiyatı 2800 TL civarında.

bellona köşe takımı modelleri

Sezonun en yeni tasarımlarından biri o. Bellona Lavida köşe takımı hoş kıvrımı, ahşap detayları ve renkli kırlentleri ile şıklığına şıklık katmış. Evinize yeni bir soluk getirecek Lavida köşe takımı 2800 TL fiyatı ile alıcılarını bekliyor.

bellona köşe takımı

Yeni sezon ürünler ile devam ediyoruz. Bellona Bolivya köşe takımı da bu yeni ��rünler arasında bulunuyor. Kahve tonları Bolivya adlı üründe hakim. Evinize kolaylıkla uyum sağlayacak bu köşe takımının fiyatı 3345 TL.

bellona köşe takımları fiyatları

Kahve ve krem tonlarının hakimiyeti Bellona köşe takımı modelleri arasında kendini belli ediyor. Bu kahve tonundan nasibini alan bir diğer köşe takımı ise Modena adlı köşe takımıdır. 2500 TL fiyatı ile Bellona mağazalarında yer bulan bu ürün, yeni tasarımlardan biridir.

bellona köşe takımları

İşte karşınızda Luna köşe takımı... Kırmızı ve krem renginde ki kumaşları; ahşap kollukları ile salonunuza şıklık katacak bir ürün. 1657 TL ile 1966 TL arasında değişen fiyatlar ile Bellona mağazalarında sizleri bekliyor.

bellona köşe takımları modelleri

Deri, kumaş ve ahşabın hoş birlikteliği Moon köşe takımında hissedilmekte. Çeşitli kumaş varyasyonları ile satışa çıkarılan Moon köşe takımı, 2900 TL.

bellona beyaz köşe takımları

Modern kesimli bu köşe takımı modeli, beyazdan vazgeçemeyenlere özel bir ürün. Yine farklı kumaş seçenekleri arasından birini seçmeniz mümkün. Nepal köşe takımının fiyatı ise 1825 TL.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Bellona Köşe Takımları