Alternatif Site Adreslerimiz:

Bellona Kanepe Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Birçok kullanıcı fiyat, tasarım, kullanışlılık itibariyle koltuk takımları yerine kanepe modelleri arasından seçim yapmakta. Farklı konsept, farklı renkler ve zevkler firmalar tarafından doğru algılanmakta ve bu da koltuk takımlarında ki çeşiti arttırmaktadır.

Bellona kanepe modelleri de farklı arayışlar içerisinde olan kullanıcılar için çok iyi bir seçenek. 25 farklı tasarımda ki kanape modeli, Bellona bünyesinde bulunmakta. Anlıyacağınız her zevke uygun bir kanepe modeli ile karşılaşmak mümkün. Beğenilerinizde zor karar kılan biriyseniz, bu seçenecekler eminim size iyi gelecektir.

 bellona kanepe modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Alesta kanepe modeli, yeni ürünler arasında bulunuyor. Krem rengi ve ahşap ayakları ile salonunuza şıklığı getirecek bu kanepe modelinin fiyatı 1208 TL civarında seyretmektedir.

bellona kanepe modelleri

Farklı kumaş seçenekleri, modern tasarımı, ahşap ayakları ve kırlent modelleri ile göz dolduran bu kanepe modeli, Lavida... Bellona kanepe modelleri bünyesinde barınan bu ürünün fiyatı 995 TL. Bu model de yeni tasarımlar arasında bulunmakta.

bellona kanepe

Kahve tonlarının yoğun olarak gözlemlendiği bu koltuk modeli ise 919 TL ile Bellona mağazalarında satışta bulunmakta. Yeni sezon ürünlerden biri olan Modena kanepe modeli, her renge uyum sağlayacak renk dağılımı ve modern çizgisi ile beğeninizi kazanacaktır.

bellona çekyat modelleri

Yine şık ve diğer mobilyalarınız ile kolay uyum sağlayacak bir tasarım... Bellona kanepe modelleri arasında dikkat çeken bu ürünün fiyatı 641 TL. Ürün adı ise Estivo.

bellona kanepeler

Verda kanepe modeli metak ayakları, hakim olan krem rengi ile salonunuzda ki atmosferi baştan aşağıya değiştirecektir. Açık renkli olması, hem dar salonlar için büyük bir avantajdır. Çabuk kirlenme durumunu göz önüne alabiliyorsanız, Verda kanepeyi satın alabilirsiniz. Ürün fiyatı 814 TL'dir.

bellona kanepe modelleri

Daha klasik formda tasarlanan Vista kanepe modeli, 619 TL ile satıştadır.

bellona mor beyaz kanepe

Mor rengin ve farklı çizgilerde tasarlanan yapının cazibesine kapılabilirsiniz. Beyaz detaylar ile zenginlik kazandırılan Egos kanepe, 893 TL gibi bir fiyatla Bellona mağazalarında bulunmakta.

bellona kanepe

Farklı kumaş renkleri ile tercih edebileceğiniz Karlin kanepe modeli, alışılmış kanepe tasarımlarından biraz farklı tasarıma sahip. Ürün fiyatı 848 TL.

bellona çekyat modelleri

Yine mor renge yer verilen bir kanepe modeli görüyoruz. Bellona kanepe modelleri arasında dikkat çeken bu ürün, 790 TL gibi bir fiyatla kullanıcı karşısına çıkmakta. Beyaz detaylar ile sunulan Duru kanepe, şıklığı arayanlara hitap etmekte.

bellona beyaz gri kanepe modelleri

Konfor, kalite ve tasarım... Saydıklarımızın hepsi Bellona Casalis kanepe modelinde buluşmuş. Ürün fiyatını merak edenler olabilir. Bu ürünün fiyatı ise 744 TL.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Bellona Kanepe Modelleri