Alternatif Site Adreslerimiz:

Koçtaş Genç Odaları ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Gençlerin zevk ve tutkularına yönelik çalışmalar sunmaya çalışan firmalar, birbirinden güzel ve yenilikçi tasarımlarda genç odası modellerini satışa sunmakta. En ince detayına kadar düzenlenen ve ergonomik yapısı ile dikkat çeken modeller, Koçtaş genç odaları modelleri ile farklı bir konsepte sığdırılmış. 5 farklı dizayn, Koçtaş genç odaları modelleri arasında bulunmakta. Bu 5 farklı dizaynın, 4 tanesi yeni tasarlanan ve satışa sunulan modellerden. Eğer gençseniz ve birçok ürün arasından hala karar vermediyseniz, Koçtaş'ın bu genç odalarına göz atmadan seçim yapmamanızı tavsiye ederim.

koçtaş genç odaları

Klasik değil de, modern tasarımlı modeller gençlerimiz tarafından ilgi görmekte ve tercih edilmekte. Birçok firma bu detayı atlamadan, çalışmalar sunmakta. Dikkat ettiğimiz kadarıyla, neredeyse hepsi, modern çizgilerde tasarlanan ürünlerini genç kesime sunmuş. Koçtaş firması da bu ayrıntıya göre modern genç odalarını tasarlamış. Dilerseniz ahşap tonlarda, dilerseniz ise daha ferah bir oda için açık tonlarda ki genç odalarından birini tercih edebilirsiniz. Odanızın renk uyumunu da göz ardı etmeyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Artık, Koçtaş genç odaları ve fiyatları üzerinde inceleme yapmanın zamanı geldi. Siz de, sanıyorum öyle düşünüyorsunuzdur.

 koçtaş genç odaları

Yeni modellerden ilki Koçtaş Design genç odası takımı, 1249 TL olan fiyatı ve tasarımı ile dikkat çekiyor. Açık tonlarda tasarlanan bu ürün, odanızda rahat etmeniz için birebir. Raf dizaynı ile de çok yenilikçi bir model...

koçtaş genç odaları modelleri

Koçtaş genç odaları arasında oldukça şık bir model daha görüyoruz. Tek başına renksiz gibi dursa da, aksesuarlarınız ve odanızda kullanacağınız alternatif mobilyalar ile renklendirme yapabilirsiniz. Belki, sadece beyaz tonunu ön plana çıkartabilirsiniz. 1699 TL fiyatı ile satışa sunulan Vera genç odası takımı, beğendiğiniz modeller arasında olabilir.

koçtaş genç odaları takımları

Genç bay ve bayanların tercih edebileceği formatlarda tasarlanan modellerin, fiyat ve kullanışlılık itibarıyla da beğenileriniz arasında olacağını düşünüyoruz. Koçtaş Daisy genç odası modelinin de bu beğenileriniz arasında olduğunu düşündüğümüz, mobilyalar arasında olduğunu belirtmek isterim. Ürün fiyatı 1299 TL'dir.

koçtaş genç odaları fiyatları

Belaruz genç odası takımı da oldukça şık bir dizayna sahip. Bu şıklığın 1499 TL gibi bir fiyatla, odanızda yer alacağını düşünür müsünüz? Eğer gerçekten beğendiyseniz, bir Koçtaş mağazasını ziyaret etmelisiniz.

koçtaş genç odası

Funky genç odası modeli ağır basan beyaz ve yeşil renklerdeki ton itibarıyla genç bayanların tercih edebileceği bir ürün gibi gözükse de, bence huzur ve ferahlık arayan genç bayların da bu modele hayran kalmaması imkansız. Ürünün fiyatı 1299 TL'dir.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Koçtaş Genç Odaları ve Fiyatları