Alternatif Site Adreslerimiz:

Komidin Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Bir ihtiyaç olarak düşünülerek alınan komidin modelleri, yatak odalarımızda olmazsa olmaz mobilyalardandır. Yatak başucuna yerleştirilen bu komidinler, ufak aksesuarlarımızı ve eşyalarımızı koymak için idealdir. Tam uyuyacağımız zaman unuttuğumuz gözlük, yüzük, küpe, bileklik, saat gibi aksesuarlarımızı; biraz da üşeniyorsak bu komidin üzerine koyarız. Aynı zamanda gece su içmek için mutfağa gitmeye üşenenlerdenseniz de bu komidin modelleri, sürahi ve bardak koymak için idealdir. Bir de kış aylarında bulunuyorsak...

Komidin modelleri sadece birkaç parça aksesuarımızı koymak için mi yatak başucumuzda bulunuyor? Tabii ki hayır. Dilersek bu komidin üzerine, şık bir abajur yerleştirebiliriz. Çekmeceli komidin modellerine elimizin altında olmasını istediğimiz eşyalarımızı koyabiliriz. Yine, aynı zamanda devamlı yanımızda olmasını istediğimiz sevdiklerimizin resmini bu, komidin modeli üzerine yerleştirebiliriz. Kullanım detayları ihtiyaçlara göre çeşitlendirilebilir ve artabilir.

komidin modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Sadece ihtiyaçları karşılamak için değil, dekoratif olarak da komidin modelleri karşımıza geliyor. Başlı başına şıklık getiren, tasarımı ile ön plana çıkan komidinler ile yatak odalarımızı farklı bir atmosfere sokabiliriz. Dekoratif şıklığın yanında, ilginç ve farklı dizaynlara sahip komidin modelleri ile de hayran kalabileceğimiz bir dizayn yakalayabiliriz. Yapmamız gereken tek şey hem ihtiyaçlara, hem de şıklığa yönelik bir model tercih etmek. Böylece gereksinimlerimize, dekorasyonumuza göre bir komidin seçmiş olacağız.

komidin modelleri

Sıradışı ve yaratıcı bir örnek komidin modeli görüyoruz. Eski bavullar üst üste koyularak elde edilen yaratıcı bir çözüm. Bunu kesinlikle beğeneceksiniz.

ahşap yuvarlak komidin modelleri

modern fonksiyonlu komidin

Biri fonksiyon mu dedi? Beyaz renkli, modern, çekmeceli bir komidin modeli  daha ne kadar kullanışlı olabilir ki. Yatak keyfini sürerken, romantik bir kahvaltı hazırlamak için çok uygun bu, komidin modeli ilginizi çekmiştir.

klasik komidin modelleri

Klasikten vazgeçemeyenlere özgü bir komidin tasarımı...

ilginç komidin

Komidin üzerine, abajur koymanıza artık gerek yok. Bu komidini abajur yerine kullanabilirsiniz. Yaratıcı bir örnek daha görmüş oluyoruz böylece.

komidin modelleri

Doğal görünümden vazgeçmek mümkün mü? Bence hayır. Bunu daha ileriye taşımak isteyenler için işlenmemiş bir ağaç kütüğü, komidin görevi görebilir.

mor komidin modelleri

Komidin modelleri arasında dikkatleri rengi ve iki ayağı ile çeken yine sıradışı bir tasarım.

eskitme komidin

Ev dekorasyonunda sizin de bir tarzınız olmalı. Eğer country tarzı, benim tarzım diyorsanız, yukarıda yer alan örnekte ki eskitme komidin modelinden edinebilirsiniz.

yaratıcı komidin modelleri

modern ahşap komidin modelleri

Artık işlevselliği ön planda olan mobilyalar ilgi çekiyor. Komidin modellerinde de bu teori geçerli. Hem baş ucunuzda bulundurabileceğiniz, hem de ihtiyacınıza göre kullanacağınız ufak masalı komidin....

komidin modeli

Yaratıcılık sınır tanımıyor! Belki, siz bu basamağı bir çöp olarak görebilirsiniz ama bu örnekte son derece yaratıcı bir komidin görevini üstlenmiş.

modern beyaz komidin

turuncu modern komidin modelleri

Hayvan severlerimiz bu komidin modelini çok sevecek. Modern tasarımı, turuncu rengi ve dostlarınıza özel alanı ile ilgi odağı olabileceğini düşündüğümüz bir ürün.

klasik komidin örnekleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Komidin Modelleri