Alternatif Site Adreslerimiz:

L Koltuk Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Hem şıklığı evlerinize taşıyan l koltuk modelleri, hem de yer kazanmanıza olanak tanımaktadır. İster klasik, isterseniz ise modern çizgiler ile tasarlanmış bir l koltuk modelini seçebilirsiniz. Bu seçim sizin zevkinize göre olmalı. Yeni trendler arasında, modern ve fonksiyonlu l koltuk modelleri revaçta. Bunu dikkate alarak bir seçim yapabilirsiniz.

Ev dizaynlarına şöyle bir baktığımızda geniş oturma odalarında l koltuk modellerinin daha fazla tercih edildiğini görebiliriz. Hoş bir görünüm, bu geniş odalarda daha kolay elde edilmekte. Herhalde bu kadar çok rastlamamızın sebebi de bu. Daha küçük oturma odalarında l koltuk kullanımı, hem size yer sağlayacak, hem de daha ferah bir alan elde etmenize yardımcı olacak. Bu nedenle küçük odalarda  l koltuk modelleri, doğru tercihler ile daha kullanışlı yapıya sahip. Oturma odanızı dikkatli bir şekilde inceleyerek, doğru ebatlarda ve renklerde bir l koltuk seçimi ile iyi bir sonuca ulaşmanın o kadar zor olmadığını göreceksiniz.

l koltuk modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

L koltuk modelleri artık daha fonksiyonel ve ergonomik yapıya sahip. Eski modellere baktığımızda bu fonksiyonel özellikleri görmemiz çok zordu. Sadece alt kısmında sandık bölümü olan modeller ön plana çıkmaktaydı. Şimdiye bakarsak size yer kazandıran bu l koltuklar, artık yatak olma özelliğine de sahip. Çat kapı gelen misafirleriniz için artık endişelenmeye gerek yok. Dilediğiniz zaman ek modüller ile uzayan veya kısalan l koltuk takımları ile de karşılaşmak mümkün. Bu özelliği de fonksiyon olarak görebiliriz. 

l koltuk modelleri

Metal ayakları, kumaş yapısı ve kırlent modelleri ile dikkatleri çeken bir l koltuk modeli görüyoruz, yukarıda.

modern l koltuk modelleri

Daha küçük odalar için tercihler arasında tutabileceğiniz, modern tasarımlı l koltuk modeli...

rattan l koltuk

Rattan mobilyalara, çoğunlukla bahçelerde kullanılan ürünlerde rastlamaktayız. Yukarıda yer alan örnek, ufak bir oturma odasında kullanıma uygun, rattan l koltuk modelidir. 

deri l koltuk modelleri

Kumaş değil de deri l koltuk modelleri de sizler tarafından aranmakta ve tercih edilmektedir. Deri l koltuk örneği arayanlar için ayırdığımız bir model. Fonksiyonel yapısına dikkatinizi çekmek istiyorum.

L Koltuk

Bej renginin diğer renklerle uyumu oldukça kolaydır. Modern veya klasik evlerde kullanıma uygundur. Siz de l koltuk modeli alırken, bej renginde bir ürün tercih edebilirsiniz.

modern l koltuk modelleri

renkli l koltuk


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon L Koltuk Modelleri