Alternatif Site Adreslerimiz:

Avangard Mobilya Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Avangard mobilya modellerini size sunmadan önce, avangard kelimesinin anlamına bakalım. Fransızca bir terim olan avangard,  Avan ve Garde kelimelerinin birleşiminden oluşmuştur. Avangarde olarakta geçmektedir. Genel anlamda bakıldığında, bir sanat akımının simgesidir. Yani tam da, bu eşsiz avangard mobilyaları ifade eden bir kelimedir. Çünkü bu mobilyalar bir sanat harikası diyebiliriz.

avangard mobilya modelleri

Avangard mobilya modelleri, bu dönemlerde oldukça tercih edilen bir üründür. Klasiği andıran yapısı ile sanatsal çizgileri üzerinde barındıran bir mobilya tasarımıdır. Gösterişi sevenler için en ideal tasarımlardan biridir. Evin her köşesine uygun, avangard mobilya kullanımı mümkündür. Oturma odasından tutun, yatak odasına kadar her odanızda avangard akımından izlenimler taşıyan mobilyalar bulundurabilirsiniz. Örnek verelim bir de. Mesala yatak odanızda, avangard bir dinlenme koltuğu çok hoş duracaktır. Ayrıca oturma odanızda yine avangard koltuk takımlarını kullanarak bu eşsiz görselliği sunabilirsiniz. Oturma odanızda tek başına bir koltuk olarak tercih edebileceğiniz avangard mobilya modelini, bir takım halinde de kullanabilirsiniz. Daha benzersiz birşeyler düşünüyorsanız, modern ve avangardı bir arada kullanın.

Sponsorlu Bağlantılar

avangard mobilya

Farklı kumaş yapısı, farklı renk seçeneği ile avangard mobilya modelleri alışık olmadığınız bir tasarıma ve kumaş rengine sahip. Bu anlatılacak bir şey değil aslında, görmeniz ve incelemeniz çok daha doğru olacaktır. Bir araya getirdiğimiz avangarde mobilya modellerine, şimdi göz atalım. Emin olun bu mobilyalara bayılacaksınız.

avangard yatak odası takımı

Avangard mobilyalara en çok yakışan renk, bence mürdüm ve mor tonları. Sanki avangard ürünlere özel bir renk gibi duruyor. Bu örnekte, avangard yatak odası takımı görüyoruz.

avangarde koltuk

Sade ev salon için kullanıma uygun, mercan tonlarında bir koltuk... Aşırı gösterişten korkuyorsanız, bu tarz bir mobilya size en uygunudur.

avangart koltuk

Belirttiğimiz gibi takım halinde de bu ürünleri satın alabilirsiniz ya da tek başına da satın alabilirsiniz. 

avangard salon

Tam anlamıyla klasik ve avangard mobilyalar bir araya getirilmiş. Benim biraz boğdu gibi, siz benim gibi düşünüyor musunuz?

avangarde koltuk takımı

avangard yatak odası


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Avangard Mobilya Modelleri