Alternatif Site Adreslerimiz:

Bellona Arabalı Yatak

Sponsorlu Bağlantılar

 

Çocuk odası yataklarında kalite ve güven veren bir üretici arıyorsanız, Bellona firmasını tercih edebilirsiniz. Yılların tecrübesi ve kalite anlayışı ile bildiğiniz gibi Bellona, en iyi mobilya firmalarından biridir. Bu nedenle arayışınıza en doğru cevap verebilecek firmalar arasına giren Bellona, çocuk odalarında bu kaliteyi sizlere sunuyor.

Sitemiz üzerinden geriye dönük bir inceleme yaparsak, farklı firmaların arabalı yatak modellerine yazılarımızda yer verdiğimizi görebiliriz. Bugün ise Bellona arabalı yatak modellerini konu olarak seçiyoruz ve incelemek için ele alıyoruz. Bellona arabalı yatak modelleri arasında bir adet tasarım bulunuyor. Bu tasarım Start F1 arabalı karyola olarak adlandırılmakta.  Sadece arabalı karyolayı seçebileceğiniz gibi bir takım halinde de bu arabalı yatak odasını satın alabilirsiniz. Bütçe ve tercih meselesi...

bellona arabalı yatak

Sponsorlu Bağlantılar

Bildiğimiz gibi arabalı yataklar, çoğunlukla erkek çocukların tercihleri arasında yer alıyor. Tabii bazı istisnaları unutmamak gerek. Bellona firmasıda bu istisnaları unutmamış, kız çocuklarına hitap edecek şekilde Start arabalı karyolayı renklendirmiş. Bembeyaz rengi, ve pembe ayrıntıları ile kız çocukların beğenisini kazanacağa benziyor.

 bellona kırmızı arabalı yatak modeli

Bellona arabalı yatak modeli estetik duruşunun yanı sıra, bir takım özelliklere sahip. Bu özelliklerden bahsedelim. Kumanda panelinden arabalı yatağın farlarını kontrol edebilirsiniz. Ayrıca yatağın çıkarttığı motor sesi, gerçeği aratmayacak.

bellona beyaz arabalı yatak fiyatları

Ailelerin en çok merak ettiği soruya gelelim şimdi. Bellona arabalı yatak modelinin fiyatı ne kadar? Sadece arabalı karyolayı almak istiyorsanız 1207 TL;  eğer bir takım olarak satın almak istiyorsanız 1940 TL ile 2150 TL arasında değişen bir fiyatı gözden çıkarmalısınız.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Bellona Arabalı Yatak