Alternatif Site Adreslerimiz:

İstikbal Arabalı Yatak

Sponsorlu Bağlantılar

 

Çocukların takip ettiği ve beğendiği bir ürünü tanıtacağız, bugün sizlere. Bu ürün, çocukların devamlı takip ettiği ve oyuncaklarını bile yanından ayırmadığı arabalar ile ilgili. Herhalde tahmin etmişsinizdir, arabalı yatak modellerinden bahsediyorum. Yalnız bu konumuzda genel bir inceleme değilde, İstikbal arabalı yatak modeline değineceğiz. Daha önce, yazmış olduğumuz yazılarda genel inceleme bulabilirsiniz.

istikbal arabalı yatak

Yukarıda resmini gördüğünüz yatak, bahsettiğimiz İstikbal arabalı yatak modeli... Çocukların en sevdiğinden, bir yarış arabası formatında tasarlanmış. Bu tasarım kaba taslak olarak değil, dikkat ettiğiniz gibi arabanın tüm detaylarına kadar düşünülmüş. Arabanın jantları, farları, plakası, rüzgarlığı bile var. Kırmızı rengi ile de çok hoş bir uyum sağlanmış.

Sponsorlu Bağlantılar

istikbal araba yatak

Arabalı yatak modellerinin olmazsa olmazıdır, farlar! Bazı arabalı yatalarda gördüğümüz, istenildiği zaman yanan farlar İstikbal arabalı yatak modelinde de mevcut. Eğer çocuk odanız biraz büyük ise, yani bu arabalı model için uygunsa düşünebileceğiniz bir yatak. Eminim çocuğunuz buna çok sevinecektir. 

Peki bu arabalı yatağın fiyatı ne kadar? Bu soruya yanıt vermeden yazımı tamamlamak istemiyorum. İstikbal arabalı yatak 1352 TL peşin fiyatı ile satışta. World kartınız var ise eğer, peşin fiyatına taksit imkanları bulunuyor.

istikbal arabalı yatak fiyatları

İstikbal'in bu yatak modeli bütçenize uygun değilse veya beğenmediyseniz  Çilek arabalı yatak ürünlerine bakmanızı öneririm.

 


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon İstikbal Arabalı Yatak