Alternatif Site Adreslerimiz:

İstikbal Koltuk Takımları Fiyatları 2012

Sponsorlu Bağlantılar

 

Yeni sezon İstikbal koltuk takımları fiyatları ve modellerini sizin için bir araya getirdik.Salonunuza , oturma odanıza bambaşka bir hava katıcak olan bu mobilyalar evinize tam bir şıklık getiricek.Modern çizgi , beyaz renk , ahşap ince detaylar ve deri işlemeleli modeller sizleri bekliyor.

İstikbal koltuk takımları ve fiyatları

İstikbal koltuk takımı Class 

Sponsorlu Bağlantılar

istikbal koltuk takımı

Bu model koltuk takımı 1 adet üçlü , 1 adet ikili ve 2 adet tekli koltuktan oluşmaktadır.Ahşap detaylı bu ürün yerden yüksek ayaklara sahiptir.Koltuk başlarında ki kıvrım, modern bir hava yaratmıştır.Fiyatı 3000 TL civarındadır.

İstikbal koltuk takımı Claris

İstikbal koltuk takımı

Bu koltuk takımındada ahşap detaylara rastlıyoruz.Ahşabın beyaz ile uyumu ve deri uygulamaları ile modern bir koltuk takımı sizlerle buluşuyor.Sandık ve yatak olma özelliğinide barındıran Claris koltuk takımı 4000 TL gibi bir rakamla alıcı buluyor.Bu koltuk takımı 1 adet üçlü , 1 adet ikili ve 2 adet tekli koltuktan oluşmaktadır.Çeşitli renk modelleri mevcut olan bu takımı seçebilirsiniz.

İstikbal koltuk takımı Sofya

istikbal koltuk takımı fiyatları

Sofya koltuk takımı 1 adet üçlü , 1 adet ikili ve 2 adet tekli koltuktan oluşmaktadır.Modern çizgilere ve deri ile kumaşın müthiş uyumuna bu modelde rastlayabilirsiniz. 2 adet üçlü koltuk ilede maxi takım olarak sunulabilir.Bu üründe olan özellik ile , ürünü öne çekmeden rahatlıkla yatak konumuna getirebilirsiniz.3500 TL ile başlayan fiyatlarla alıcı bulmaktadır. 

İstikbal koltuk takımı Almira

istikbal koltuk takımı 2012

Bu ürünün fiyatı 4000 tl civarındadır.

İstikbal koltuk takımı Tual

istikbal koltuk takımı

Bu ürünün fiyatı 4000 tl civarındadır.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon İstikbal Koltuk Takımları Fiyatları 2012