Alternatif Site Adreslerimiz:

Portmanto Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Yaz aylarında daha çok ayakkabılık ve çanta asmak için kullandığımız portmanto modelleri , her mevsimde işimize oldukça yarıyor. Tabii , kış aylarında, portmantolardan daha çok faydalanıyoruz. Biliyoruz ki önümüz kış. Bu yüzden portmanto modellerini incelemek yararınıza olacak, bayanlar.

Kışın hem montumuzu, şemsiyemizi, şapkamızı ve çantamızı asabileceğimiz hem de ayakkabılık olarak kullanabileceğimiz portmantolar bize büyük kolaylık sağlıyor. Her evde, girişte bir yerlerde bulunması gereken portmanto modelleri de ayrıca çok şık ve eve bir faklılık kazandırıyor. Tabii ki doğru modeli seçerseniz... Benim favorilerim arasında kapaklı, bej rengi geniş bir portmanto yer alıyor. Bazıları açık oluyor ve ayakkabılar açık yere konuluyor. Ben bunun taraftarı değilim. Çünkü ayakkabılar kapaklı bir yerde durursa , görüntü ve genel açıdan daha sağlıklı olacaktır.

modern portmanto modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Portmanto almışken, çift kapaklı ya da çift kapılı almanızı öneririm. Çünkü tek kapaklılar küçük oluyor ve aksesuarlarınızı asmak için elverişli olmuyor. Ayrıca genel olarak portmantoların fiyatları sandığımız kadar da pahalı değil. Bu yüzden kışa giriyorken hazırlıklı olmak için fiyatlara ve portmanto modellerine bakmakta fayda var. Eğer gerçekten iyi bir portmanto istiyorsanız ve bütçeniz de bunu uygunsa, o zaman mümkünse aynalı modelleri seçin derim. Çok daha şık ve elverişli oluyor. Ayrıca ne kadar geniş olursa o kadar çok aksesuar koyabiliriz. Saat, çerçeve ve hatta telefon gibi şeyleri de portmantoda bulundurabiliriz.

beyaz portmanto modelleri

Beyaz bir portmanto modeli... Şık ve ergonomik yapısı ile her eve lazım. İki kapılı dolabı, çekmeceleri, rafları ve askı bölümleri tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek nitelikte. Boy aynası bulunduran bu model , bir yerlere giderken son hazırlıklarınızı tamamlamanıza olanak kılıyor.

ahşap portmanto

Ahşap kaplamalı, boy aynalı, çift kapılı bir portmanto daha... Geniş kullanım alanları sunan bu ürün, evinizde ki şıklığa şıklık katıyor. Evinizin girişi geniş ise bu model çok uygun olacaktır.

portmanto

Daha ufak ve zarif bir ürün, daha dar alanlara oldukça uygun. Ufak olduğuna bakmayın. Boy aynası , askıları ve rafı ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak.

portmanto modelleri

Aileniz geniş olabilir ya da ayakkabı çeşitiniz fazla olabilir. Üç kapılı ayakkabılığı bulunan bu portmanto ile ayakkabılarınıza yer aramaya son. Askıları , rafları , aynaları ile demin gördüklerinizi aratmayacak bir portmanto modeli.

kullanışlı portmanto modelleri

Daha klasik ve daha sade , ahşap kaplamalı bir ürün.

beyaz portmanto modeli

Ergonomik yapı, modern çizgiler, şık duruş... Tüm bu saydığımız özellikleri barındıran bir model. Beyaz rengi ile , tüm alanlar ile uyum içinde.

portmanto


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Portmanto Modelleri