Alternatif Site Adreslerimiz:

Puf Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Puf modelleri evin her alanında kullanılabilecek önemli akseusar modellerindendir.Konforlu yapısı ile puf modelleri  size rahatlığı sunan dekorasyon eşyası olma özelliğini taşımakta.Hem dekoratif anlamda kullanılan puflar , hem de kullanımı bakımından genellikle tercih edilen bir üründür.Oturma odalarında,yatak odalarında çoğunlukla kullanılmaktadır.Bu puf modellerini oturma amaçlı kullanabileceğiniz gibi , bir sehpa olarakta düşünebilirsiniz.

Puf modelleri çeşitli ebatlarda, farklı kumaşlar ve tasarımlar ile karşınıza gelebilir.Kumaş ve deriden üretilen çeşitli modeller bulmanız  mümkün.Aradığınız renklerde bir puf modeli bulabileceğiniz gibi farklı figürler ile zenginleştirilen , ürünler de bulabilirsiniz.Çiçek figürü ile kaplanan bir puf modeli , çok şık durmakta.

puf modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Modern ve klasik çizgilerin yer aldığı puflar satıldığı gibi , ilginç tasarımlı  puflar da satılmakta.Bu belirttiğimiz , standart ve ilginç puf modellerine göz atalım.

dantel puf modelleri

Örgü ile yapılan eserler , puf dünyasında da yerini alıyor.Modern bir evde yer verebileceğiniz bir model.Doğu ve batının bir sentezi gibi...

ilginç puf

Dünyaca ünlü Pacman oyunu , puf modelleri arasındaki modeli ile dikkat çekiyor.Bahsettiğimiz ilginç tasarımlardan.

modern puf modelleri

Bahçenizde veya balkonunuzda yer verebileceğiniz , modern aydınlatmalı bir puf modeli.Ayrıca bir kafeniz var ise orada da kullanabilirsiniz.İlgileri üzerine toplayarak , kesinlikle müşteri sayısında bir artış sağlayacak.

yatak odası puf modeli

Yatak odalarında , puf modellerine yer verildiğini belirtmiştik.

puf modelleri

Yine örgü ile kaplanan , şık tasarım.

deri puf modelleri

Deri bir koltuk ile sunulan , orta sehpa olarak kullanılan deri bir puf modeli... Ne kadar şık duruyor değil mi?

avangard puf modelleri

Avangard mobilyalar , bu sene hanımlar tarafından çok beğeniliyor.Bir takım halinde satın alabileceğiniz ya da tek başına tercih edebileceğiniz avangard puf modeli görüyorsunuz.Mor rengi ile büyüleyici bir tasarım.

avangard puf

Klasik ve bir avangard puf modeli daha... Takım olarak veya tek başına kullanabilirsiniz.

kırmızı puf

modern puf

Dış mekanlarda kullanılabilecek  puf modelleri de dikkat çeken ürünleri ile ön plana çıkmakta.Balkon veya bahçenizde bu ürüne yer verebilirsiniz.

puf modeli

puf modelleri

puf modelleri

ilginç puf modelleri

Bir mantardan ilham alınan tasarım.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Puf Modelleri