Alternatif Site Adreslerimiz:

Çilek Ranza Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Çilek mobilya, beğenilen ve tercih edilen  bebek,çocuk ve genç odaları ile adından sıkça söz ettirmektedir.Çoçuklara özel tasarlanan ürünleri ile küçük hanımefendi ve beyfendilerin beğenisini kazanmıştır.Arabalı yatakları , korsan figürlü odaları ile farklılık ve yenilik arayanlara hitap etmekte diyebiliriz.

Bugün size , Çilek ranza modelleri ile ilgili bilgiler vermek istiyorum.Evleri dar olan ailelerin veya 2 yada daha fazla çocuğu olan ailelerin kurtarıcısı olan ranzalar  , Çilek mobilya ile hem tasarım hem de kaliteli işçilik ile buluşuyor.Farklı renklerde , farklı konseptlerde tasarlanan Çilek ranza modelleri ; bir çocuk odası dizayn ederken zorlanmanıza yol açmayacaktır.Çocuğunuzun zevkine ve onun güvenliğine göre bir model seçerek , içiniz rahat edebilir.

Çilek ranza modelleri arasında yer alan ürünler  çelik iskelet yapısı ile sağlamlaştırılmıştır.Çelik iskeletin yanında ahşap korumalıklar ve yatak başlıkları da kullanılmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Her zaman söz ettiğimiz kullanışlı ve fonksiyonel özellikli mobilyalar , Çilek ranza modelleri arasında da yer almakta.Alt kısmı çekmece görünümlü olan bazı modeller , size fazladan yatak imkanı sunuyor.Çoçuklarınızın arkadaşı geldiğinde ya da bir misafiriniz geldiğinde , hızlı bir şekilde bu yatağı hemen hazırlayabilirsiniz.

Çilek ranza modelleri, çocuklara ve gençlere özel ürünleri ile ön plana çıkmakta.Şimdi , bu ranza modellerine göz atalım.

çilek ranza

Split Blue adlı bu ürün , çocuk ranza modelleri arasında yer almakta.Bu ranza modeli renklı yapısı ile cıvıl cıvıl bir oda oluşturmanıza yardımcı oluyor.Tüm Çilek ürünlerinde olduğu gibi , uluslar arası güvenlik standartlarında tasarlanan bir ürün.

çilek ranza modelleri

Bu ürünün adı Split Yellow... Yine çocuk ranza modelleri arasında bulunan bir model.

çilek

çilek arabalı ranza modelleri

Ranzalı arabalı yatak modelleri , sizi çok şaşırtabilir.Çünkü daha önce görmediğiniz ve hayal etmediğiniz bir tasarım ile karşı karşıyasınız.Çocuk odalarında görmek istediğiniz arabalı yataklar , Çilek ranza modelleri ile çocuğunuzun odasına taşınabilir.Farklı renk seçeneği ile sunulan bu ranza modeli , her zevke hitap ediyor. 

çilek ranza

Sade yapısı ile genç odalarında tercih edilen bu ranza modeli , Avtive Single... Dilediğiniz zaman yatakları birbirinden ayırın , iki farklı yatak elde edin.

çilek ranza modelleri

Genç odasında düşünülebilecek bir model daha görüyorsunuz.Bu ranza modelinde  meşe ,  ana malzemeyi oluşturmakta.Yukarıdaki model gibi istediğiniz zaman iki farklı yatak elde edebilirsiniz.

çilek ranzalar

Genç hanımefendilere daha uygun olan Lila : renk yapısı,işlenen ufak çiçek figürleri ile hem tasarım yönünden hem de kullanışlığı bakımından tercih sebebi.Ranzadan sıkıldıysanız , hemen yatakları birbirinden ayırın ve iki farklı yatağa sahip olun.

çilek ranza modelleri

Pembe rengi ile kız çocuklarına özel bir tasarım.

ranza modelleri

 Korsan figürlü çocuk odasında kullanılan bu yataklar , ranza modeli ile karşımıza çıkıyor.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Çilek Ranza Modelleri