Alternatif Site Adreslerimiz:

Ikea Ranza Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Evin en büyük sorunlarından biri olan ufak alan sıkıntısı , kalabalık ailelerde yer problemine neden olabilir.Çoçuk , genç odalarında yer vereceğimiz ranza modelleri ile bir nebze de olsa dar odalarda , kullanışlı alanlar elde edebiliriz.Bir ranza almaya karar verdiniz ve hangi markadan , hangi ranza modelini seçeceğinizi bilmiyorsanız ; Ikea ranza modellerine bakabilirsiniz.Ikea ranza modelleri hem bütçenize , hem zevkinize uygun olabilir.Ikea ranza modelleri arasında ahşap ve çelikten üretilmiş ürünler bulunmakta.Yalnız , sadece iki adet ahşap ranza satışta.Çelik ranzalar, daha ağırlıkta...

Vakit kaybetmeden , Ikea ranza modelleri ve fiyatlarını inceleyelim.

ikea ranza modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Masif çam ağacından üretilen bu ranza modeli Mydal adlı ürün.349 TL satış fiyatı bulunmakta.Ahşap bir ranza düşünen ebeveynler bu ürünü tercih edebilir.Ranza merdiveni sol veya sağ tarafa monte edilebilmekte.

 

ikea ranza

Çalışma masasını nereye koyacağınızı hiç düşünmeyin . Tromsö adlı bu model , hem yatak hem de çalışma masasını bir arada sunuyor.Yatağın alt kısmını isterseniz çalışma masası , isterseniz saklama alanı olarak kullanabilirsiniz.Ranza merdiveni , kullanım tercihinize göre sağ veya sola monte edilebilir.Çelik malzemeden üretilen bu ürün,649 TL fiyatı ile satışta. 

ranza modelleri

Yukarıdaki ürünün benzeri olan bu ürün , 379 TL satış fiyatına sahip.Yine yatağın alt kısmı çalışma, saklama alanı olarak düşünülebilir.Biraz daha yer kazanmak istiyorsanız o alana bir koltuk yerleştirebilirsiniz.

ikea ranza

Çelik malzemeden üretilen bu ranza modeli , 599 TL fiyatı ile Ikea mağazalarında sizleri beklemekte.

ikea ranza

Diğer ahşap ranza modeli , Norddal... Masif çam ağacından üretilen bu model , iki adet tekli yatağa dönüşme özelliğine sahip.Merdiven , yatağın odanızdaki pozisyonuna göre sağ veya sol kısma yerleştirilebilir.Sağlam ve dayanıklı yapısı ile bu ürün 549 TL'den satılmakta.

ikea ranza modelleri

İkea ranza modelleri arasında yer alan son ürün , 449 TL satış fiyatına sahip.Çelik malzeden üretilen bu ranza , yine size saklama , çalışma alanları sunan alt kısmı ile dikkatleri çekiyor.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Ikea Ranza Modelleri