Alternatif Site Adreslerimiz:

İstikbal Salon Takımları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Evinizde yenilik arıyor musunuz? Salon takımlarınızı değiştirerek işe başlayabilirsiniz.Çeşitli mobilya dekorasyon firmalarını dolaştınız ama istediğiniz bir salon takımına ulaşamadıysanız , İstikbal salon takımları ürünlerini incelemenizi öneririm.Her zevke hitap edebilecek çeşite yer veren İstikbal , birbirinden güzel ve ilgi çekici modelleri bünyesinde barındırmakta.Farklı renklerde , farklı çizgi ve ayrıntılarda olan İstikbal salon takımları evinizin değişimine ön ayak olacak.

Birçok salon takımının yer aldığını belirtmiştik.İlgimizi çeken birkaç farklı modeli tanıtmak istiyoruz.Bu tanıtacağımız ürünler arasında koltuk,kanepe,köşe,klasik takımlar olacak.

valentino koltuk takımı

Sponsorlu Bağlantılar

İlk tanıtacağımız ürün , Valentino koltuk takımıdır.Yeni bir modeledir.İstikbal salon takımları arasında , döner berjer modeli ile farklı bir hava yakalamıştır.Modern bir tarzda olan bu salon takımı , 5540 TL fiyatı ile alıcıların karşısına gelmekte.

salon takımları

Floransa adlı model , İstikbal salon takımları arasında yer edinen yeni bir ürün.Metalik ayrıntılar ile dolgunluk kazandırılmış.Spor bir görünüm sunan Floransa , 2859 TL fiyatı ile kataloglarda yer almakta.

istikbal salon takımları

Farklı birşeyler arıyorsanız , İtalyan çizgilerin ihtişamı ile donatılmış İstikbal Torino koltuk takımını evinizde görebilirsiniz.Yeni sezon ürünlerden olan Torino, fonksiyonu ile de dikkatinizi çekebilir.Arkanıza yaslandığınızda  yukarı ve aşağı hareket eden kafalıkları ile yorgunluğunuzu keyifli bir şekilde atın.Ayrıntıları ile gözlerinizi kamaştıran Torino , 3800 TL ile 4700 TL arasında değişen fiyatı ile alıcı beklemekte.

istikbal salon takımları

Beyaz bir salon takımı ile  ferah bir ortam yakalamak isterseniz , İstikbal Bonita koltuk takımına kesinlike göz atmalısınız.K��vrımlı ve modern yapısının tadını çıkartabilirsiniz.Farklı kumaş renklerinde sunulan bu ürün , ergonomik yapısı ile konforu evinize getiriyor.Ürün fiyatı 3800 TL ile 4000 TL arasında değişmekte.

istikbal

Fonksiyonları ile kendinden söz ettiren bu model , İstikbal salon takımları arasında yer alan Canton Deluxe takımdır.Televizyon karşısında  bu ürüne ait olan sabit ve ayarlanabilir , sırt ve ayak kısmı ile rahatlığı elde edin.Yeni sezon tasarımlardan olan Canton , 3400 TL satış fiyatı ile alıcılarını bekliyor.

istikbal yeşil salon takımları

Daha renkli ve eğlenceli bir değişimi , İstikbal Hoby Deluxe takım ile elde edin.Canlı renk seçenekleri ile aradığınızı bulabilirsiniz.Modern berjerleri ile de kısa yoldan size mutluluk veren bir görünüme kavuşun.Yatak ve sandık olan kanepeler ile de günü kurtarabilirsiniz.Bu ürünün,2839 TL gibi bir fiyatı bulunmakta.

istikbal beyaz salon takımları

Class Deluxe takım ahşap ayakları,kırlent modelleri ve şık dizaynı ile beğeninizi kazanabilir.Ürün fiyatı 3225 TL.

istikbal salon köşe takımları

Evinizde köşe takımına yer vermek isterseniz , Marsilya adlı bu ürüne göz atmalısınız.Çünkü Marsilya ahşap ayakları , kırlentleri , kapitoleli mindeleri , metal ayrıntıları ile ön plana çıkmakta.Bu üründe de kumaş renk seçenekleri mevcut.3159 TL fiyatı ile evinizin yeni misafiri olabilir.

istikbal salon takımları fiyatları

Daha şık ve modern bir köşe takımını görüyorsunuz.Deri ve kumaşın bir arada kullanıldığı , konforlu bir model.Fortin köşe takımı , 3214 TL gibi bir fiyatla satılmakta.

istikbal salon

İstikbal salon takımları arasında , klasiğin ihtişamına tanık olun.Daha önceden sizlere tanıttığımız bu model , ilgi çeken ve beğeni kazanan bir koltuk takımıdır.Brillance adlı ürün , 5000 TL ile 7000 TL arasında değişen fiyatlar ile İstikbal mağazalarında...


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon İstikbal Salon Takımları