Alternatif Site Adreslerimiz:

İstikbal Klasik Koltuk Takımları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Klasiğin fark yaratan şıklığından vazgeçemeyenler , soluğu İstikbal mağazalarında alabilir.Çünkü İstikbal klasik koltuk takımları , bu gösterişi ve şıklığı evlere taşıyor.İstikbal klasik koltuk takımları arasında 4 farklı model mevcut.Bu koltuk takımları , farklı renk ve tasarımlarda sunulmakta.İşlenen figürler ve ayrıntılara verilen önem , bu koltuk takımlarının gözdeniz arasında yer almasına olanak tanıyabilir.

İstikbal klasik koltuk takımları  : Madrid , Leonardo , Brilliance ve Quen isimli ürünlerden oluşmakta.Quen koltuk takımı , yeni bir ürün...

istikbal klasik koltuk takımları

Sponsorlu Bağlantılar

istikbal avangard

Bahsettiğimiz yeni model...  Quen klasik koltuk takımı bej rengi , kırlent modelleri ve detaya verilen önemi ile ön planda.Ürünün fiyatı 5500 TL civarında.Farklı bir görsellik arayanlar , bu ürüne evlerinde yer verebilir.

istikbal klasik koltuk takımları

istikbal klasik

İstikbal Brillance koltuk takımı , evinize saçtığı ışıltı ile dikkatleri üzerine çekecek.İki farklı renkte sunulan bu model, konsept ürünler arasında.2 adet üçlü , 2 adet tekli koltuk ile takım tamamlanmıştır."Bu , bana yetmez." diyorsanız : orta sehpa , fiskos , sandalye modellerine göz atabilirsiniz.

Bu ürün 5000 ile 7000 TL arasında değişen fiyatlara sahiptir.Fiyat unsuru alıcağınız ürünler ile doğru orantılı olarak değişmektedir.

istikbal klasik koltuk

istikbal klasik koltuk takımları

İstikbal klasik koltuk takımları arasında yer alan bir diğer model... Avangard tarzı ile Leanordo koltuk takımı , çok şık.Avangard koltuk takımları arayanlar , gösterişli tasarıma sahip olan bu modeli seçebilir.Farklı kumaş rengi ile de farklı zevklere hitap etmekte.

5800 TL ile 9000 TL arasında değişen fiyatlar ile bu koltuk takımına sahip olabilirsiniz.

istikbal avangard koltuk takımları

Madrid koltuk takımı , diğer modellere göre biraz sönük kalsada salonunuzun bütün havasını değiştirebilir.7000 TL civarında fiyatı ile satışa sunulmakta.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon İstikbal Klasik Koltuk Takımları