Alternatif Site Adreslerimiz:

Vestiyer Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Antre ve girişlerde yer verdiğimiz vestiyer modelleri , eve girdiğimiz zaman bizi ufak yüklerimizden kurtarıyor.Ayakkabı , şapka , mont, aksesuar gibi eşyalarımızı eve girer girmez bu vestiyer modeline yerleştiriyoruz.Vestiyer modelleri  önemsiz gibi gözüksede evlerde yerini alan bir üründür ve bir o kadarda önemlidir.Ufak eşyalardan , dağınıklıklardan bizi kurtarabilir.Yani, düzenleyici olarak bir görevi vardır.

Vestiyerler , birçok farklı firma tarafından tasarlanmakta ve siz kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.Klasik ve modern çizgilerde tasarlanan vestiyer modelleri her zevke hitap edebilmekte.Bu kanıya nasıl ulaştığımızı düşünebilirsiniz.Emin olun , birçok farklı model ve renk seçeneği ile zor beğenenler bile zevklerine uygun bir ürün bulabilecekler.

vestiyer

Sponsorlu Bağlantılar

Daha ferah bir görünüm elde etmek için ufak alanları dolduran , açık tonlarda bir ürün seçebilirsiniz.Raylı , sürgülü gibi beğenileri üzerine toplayan vestiyer modellerine de göz atmalısınız.

Farklı tasarımları bir araya getirerek , vestiyer modelleri hakkında ufakta olsa bir fikre sahip olmanızı isteriz.Bir arada topladığımız vestiyer modellerini inceleyelim.

vestiyer modelleri

Modern bir tarz... Ufak bir yapısı ile  her eve lazım ,çok hoş bir vestiyer modelini görüyorsunuz.Metal ayrıntılar ile zenginlik kazandırılmış.

vestiyer modelleri

Dar alanlara sahipseniz , yine bu formda bir vestiyer tercih edebilirsiniz.Şık tasarımı ile dikkat çekmekte.

modern vestiyer modelleri

vestiyer

modern vestiyer

vestiyer

sürgülü vestiyer

vestiyer modelleri

vestiyer modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Vestiyer Modelleri