Alternatif Site Adreslerimiz:

İstikbal Yemek Odaları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Yemek odalarında ki zerafet ve şıklık , İstikbal yemek odaları ile farklı bir boyut kazanıyor.İstikbal yemek odalarına baktığımızda ,klasik ve modern tasarımlara yer verildiğini görüyoruz.

Bir çok yere baktınız ve aradığınız yemek odasına modeline ulaşamadıysanız , ya da  ilk defa araştırmaya başladıysanız doğru yere geldiniz.Çünkü İstikbal, çeşiti bol tutuyor ve 21 farklı yemek odası modelini beğeninize sunuyor.Yeni sezon ürünlerden de , 7 tasarım mevcut.

İstikbal yemek odaları gösterişli ve ayrıntılı tasarımları ile ön plana çıkıyor.Yemek odasından daha fazlasını arayanlar , evlerini ve kendilerini özel hissedenler bu yemek odası modellerini tercih edebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

istikbal yemek odaları

 İstikbal yemek odaları dediğimizde , akla gelen ilk model  Bianco yemek odası takımı... Mürdüm -beyaz ; beyaz-beyaz renk seneçeklerinden , zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz.Ürünün peşin fiyatı : 4710 TL.

istikbal yemek odaları

Bu senenin rengi kapiçino , Tual yemek odası takımında oldukça hoş duruyor.Yuvarlak çizgilerin hakim olduğu bu yemek odası takımı , yeni ürünlerden.4444 TL gibi bir satış fiyatı bulunmakta.

yemek odaları takımları

Biri detay mı dedi ? İstikbal yemek odaları arasında , kristal bir güzellik... Kristal yemek odası takımı  led aydınlatmaları , beyaz rengi , işlemeleri ve deri sandalyeleri ile görselliği ön plana çıkartıyor.Bu yemek odası takımı , 2980 TL fiyatı ile satışa sunulmuş.

istikbal yemek odaları takımları

Elonor yemek odası takımı , bahsettiğimiz yeni ürünler arasında yer buluyor.Klasik gibi gözüken bu model , sahip olduğu ayrıntılar ile zenginleştirilmiş.3589 TL gibi bir satış fiyatı bulunmakta.

istikbal yemek odaları

Kitabeli bir masaya sahip olan bu model , Ventus yemek odası takımıdır.Misafirleriniz geldiğinde , geniş bir yemek masasına onları davet edebilirsiniz.Bu şık ürünü almak isterseniz , 3222 TL gibi bir bütçeniz olmalı.

yemek odaları

Modern ve kendine has tarzı ile karşınıza gelen bu ürün, Futuro yemek odasıdır.Futoro'da , İstikbal yemek odaları arasında yer bulan yeni tasarımlardan.

Ürün fiyatı : 2597 TL.

istikbal yemek odaları

İstikbal , daha ağır ve koyu yemek odaları tercih edenleri de düşünmüş.Almira yemek odası takımı , siyah ve cevizin eşsiz buluşmasına tanık oluyor.Bu ürünün fiyatı ise , 3293 TL.

istikbal yemek odası

Görselliğe önem verenler , İstikbal Brillance yemek odası takımından gözlerini alamayabilir.Beyaz rengi , metal işlemeleri ve kendine has tasarımı ile şıklığı adeta vurguluyor.Brillance yemek odası takımı , 4233 TL fiyatı ile alıcılarını beklemekte.

istikbal yemek odaları

Yemek odanızı , herkes kıskanacak.Karizma yemek odası takımı şık işlemeleri , ışıltılı taşları ve ahşabın doğallığı ile kendini sergiliyor.3426 TL satış fiyatı ile , İstikbal mağazalarında...

İstikbal yemek odaları arasından , bir kaç farklı tasarım incelediniz.Diğer modellere ulaşmak için , İstikbal mağazalarını ziyaret edin.

 


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon İstikbal Yemek Odaları