Alternatif Site Adreslerimiz:

İstikbal Diana Koltuk Takımı

Sponsorlu Bağlantılar

 

Koltuk takımı mı almak istiyorsunuz ? Var olan koltuk takımınızı , yenilemek mi yoksa... Evlerinde şıklık , ışıltı ve konfor arayanlar , İstikbal Diana koltuk takımına göz atmalı.Çünkü  İstikbal Diana koltuk takımı , sahip olduğu kumaş ile bu ışıltıyı yayıyor.Ayrıca bu koltuk takımında beyaza yer verilmiş.Beyazın huzur ve ferahlık veren özellikleri , bu üründe buluşmakta.

İstikbal Diana koltuk takımı , farklı kumaş renkleri ile satışa sunulmakta.Antrasit,bej,beyaz,kahve gibi renk tonları ile karşınıza çıkıyor.Kendi zevkinize göre ya da ev ile uyumuna bakarak , renk seçimini yapabilirsiniz.

istikbal diana koltuk takımı

Sponsorlu Bağlantılar

Bir adet üçlü , iki adet ikili ve bir adet berjerden oluşan bu takım ; yatak olma özelliğine de sahip.Misafirleriniz çat kapı geldiğinde  , onlara üçlü koltukta hemen bir yatak hazırlayabilirsiniz.Bu özelliğinden yararlanarak , günü kurtarabilirsiniz.

Evinizde fazla eşyalara yer arıyorsanız , İstikbal Diana koltuk takımı size sandık özelliğini sunuyor.İkili koltukta bulunan sandık özelliği ile , fazla eşyalarınızı saklayın.

istikbal diana koltuk takımı

Diana koltuk takımı , deri ve kumaşın birlikte kullanıldığı bir model.Ahşap şeritler ve metal figürler ile zenginlik sağlanmış.Ürünün ayakları da bir o kadar şık sunum sağlamakta.

Ürünün fiyatından bahsetmek istiyorum.3790 TL ile 4308 TL gibi bir peşin fiyatı mevcut.Fiyatı değiştiren unsur , ürünün farklı konsept ile sunulmasından kaynaklıdır.İki adet sandalye , iki adet fiskos  sehpa ve bir adet orta sehpa ile birlikte alınabilecek bir model.

diana koltuk takımı


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon İstikbal Diana Koltuk Takımı